reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

halo, halo melduje się na stanowisku :tak:;-)

color: witaj Izabelo:-)miło, że do nas dołączyłaś:-)
iza: pozwolisz, że nie pochwalę Twych pięknych zdjęć, bo znów będzie, że się podlizuje:-p
ivi: radość z Ciebie aż "kipi", nie powiem zarażasz nią:happy2:
marciag: i jak sobie poradziłaś z papierami??
izabela: współczuje, ale najlepiej takjak dziewczyny pisały to się wygrzać.
wildwind: oby Jaśminka szybko, do Was dołączyła!trzymam kciuki!
martyba : dużo zdrówka dla Was!
carola: piekne zdjęcia, jak tam się miewa Twój maluszek?
ana i anja: dużo dobrego samopoczucia Wam życzę.

no,ja końcu mogę odetchnąć!! dzieci śpią, dziś zrobiliśmy małą roszadę, Emuś z Antosiem śpią na łóżku pientrowym,a Rita wróciła na swoje białełóżeczko księżniczki:tak:(Marta,może Oliwce takie spraw,białe z Ikea, które "rośnie " z dzieckiem?) Emuś taksię cieszył,że będzie spał u góry, że z radości zwymiotował na łóżko, a potem na mnie, a że Antoś wierci dupa jest,to musiał się zamną ciągnąć i cały się utytłał :baffled: w końcu wszyscy zasnęli.ufff.
Kochane, trzymajcie kciuki,19 o 13 mamy z Ritą komisje, oby wszystko sprawnie poszło i nie musiała tam siedziec, 4h , tak jak tobyło ostatnim razem:sorry2:cud w ogóle,ze dowiedziałam się o terminie. historia rewelacyjna...zadzwoniłam na początku stycznia spytać, czy są wyznaczone terminy, Pani powiedziała,że tak na 19, więc pytam o godz,a ona do mnie, ze dostane list i tam wszystko będzie napisane. więc uzbroiłam się w cierpliwość i czekam na list... jest 14 i nie ma listu.więc zadzwoniłam rano, dopytać się czy termin aktualny itd. A pani do mnie, że tak 6 stycznia wysłali list ze szczegółami, mowie: listu nie dostalam, nie znam szczegółów. pytanie gdzie jest list? ano w Oliwie na pomorskiej... a ja mieszkamnaOrunii, adres źle wpisali:wściekła/y:dobrze,ze zadzwoniłam, bo tak to termin, by minął i musiałabym znowy paiery sklładać i 3 m-ce czekać na kolejny termin:cool:makabra.normalnie ręce opadają!

idę sobie herbatke zaparzyć, muszę z siebie jakieś tłumaczenie wydusić, żeby było cona stronke o doulach wrzucać;-)bo po polsku,nie ma większych artykułów na ten temat :no:
dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonko,wygladasz przepieknie....jak z bajki,piekna cera, wlosy -cala ta magiczna aura twojej buzi... cudo.No zdjecia IZy tojuz widomo,ale ty wygladzasz pieknie i mega mega sexy :-D:-D:-D

ja mialam troche dupny dzien,wiec ide sie najesc czekolady i poogladac Housa:cool2:
 
WildWind to trzymamy kciuki za jutrzejszy dzień...

Cris jakie macie łóżko?Ja powiedziałam sobie,że po ślubie kupimy małej normalne łóżko plus barierki,bo wykończyć się można...

Co do papierów to idzie mi tragicznie muszę wpisać pozycje z inwentaryzacji porobić noty kilometrówkę wpisać a ja w polu jestem :-( na dodatek Grzesiek musiał na 21 pojechać do pracy bo trzeba coś tam zresetować a można to zrobić jak ludzie nie pracują...Ciekawe kiedy wróci.
No i na koniec Oliwia wyje chyba dziąsła ją bolą,bo nawet ząbków myć nie chce jęczy piszczy broi...wszystko na raz...
Wracam do wyjca...
 
Iza ja mieszkam na działkach leśnych.
Carolino piękne zdjęcia - ja bardzo lubię Orłowo i mam sentyment do niego. Tam mój mąż poprosił mnie o rękę.:-) Opłaty przejrzałam dokładnie, zadzwoniłam do nich no i jest promocja. Z wszystkimi opłatami wyszło 205 zł. Zarezerwowaliśmy i lecimy 13.02

Mamo w boju trzymam kciuki za komisa. Oj tak w dziekanatach nic się nie zmienia - straszny tam bałagan.
Marciaag życzę szybkiego wypełnienia papierków.
 
Anja - super wielkie gratulacje!!! :-)
Co do paczek i Poczty Polskiej - wczoraj nadaną paczkę dziś dostałam :-p
Ivi, pociesz twojego m. że zdaniem mojego po porodzie jest dużo gorzej z humorami niż w ciąży.. tak mniej więcej pół roku :-D
Tylko się melduję, że żyję, ale z dwójką w domu, bo podziębieni i kaszlący, więc czasu zero na nic, wieczorem padam na twarz. Oby do przyszłego tygodnia :tak:
 
reklama
Do góry