reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Grzesiek wjechał w teren zabudowany i miał coś trochę ponad 90 i ten wyższy mandat dostał.Z jednej strony dobrze mu tak,a z drugiej nie,bo te pieniądze można by na coś innego.My musimy go zapłacić teoretycznie mozna by zakombnować,ale nie mam zamiaru może się czegoś nauczy,bo jak zwracam mu uwagę,że jedzie za szybko to zwalnia i czasami komentarz typu może się zamienimy?
CB radio jest na nie potrzebne,bo nie jeździmy często w trasy w tej skodzie firmowej by się przydało,ale to już firma musiałaby za to zapłacić...

Zła jestem jak nic.Wszystko mnie denerwuje posprzątać nawet nie mam jak,bo Oliwia broi i trzeba na nią uważać...

Gratulacje dla Pati
 
reklama
Byłam na spacerze z Oli i myślałam,że będzie lepiej,ale prawdę mówiąc nie jest.Oliwka tak się w suszarni śmiała jak zdejmowałam pranie,że na chwilę było lepiej.Teraz sobie śpi.
Zupełnie nic mi się nie chce...:-(
 
Wstałam.
Dzisiaj już lepiej.Wczoraj Grzesiek został z Oli na prawie 3 godziny i jakoś sobie poradzili :-) Teraz trzeba się porządnie obudzić mała pewnie się zdrzemnie i pójdziemy na spacerek.

A co tam u Was?
 
Hej

Dzisiaj mnie dla odmiany roznosi zła energia.... najgorsze że taka piękna pogoda i poranek a Pati zakatarzona dalej i pokasłuje, wyjdziemy na troszkę ale najchętniej bym się na pół dnia urwała.



Men mój wczoraj przespał cały wieczór jak wrócił z pracy, siedział w nocy do 6 przy kompie i znów rano spał. A potem wyszedł. A ja zła jestem jak osa i nie wiem czemu... ale się do niego nie odzywałam.
 
Ostatnia edycja:
iza a może na siłownię chcesz iść?

Dziewczyny mam głupie pytanie...
Otóż jakies 10 minut temu skończyłam akcję...
Poszłam do łazienki wstawić pranie,wlałam płyn do prania nacisnęłam guziczek wracam do pokoju a Oliwia cała w kupie panele w kupie bo rozsmarowała buzia w kupie ręce też cała była.Tak się wypróżniła,że się w pieluszce nie zmieściło no i moje dziecko chyba zjadło trochę własnej kupy.Chyba nic jej nie będzie?
Pierwszy raz coś takiego zmajstrowała...
 
iza a może na siłownię chcesz iść?

Dziewczyny mam głupie pytanie...
Otóż jakies 10 minut temu skończyłam akcję...
Poszłam do łazienki wstawić pranie,wlałam płyn do prania nacisnęłam guziczek wracam do pokoju a Oliwia cała w kupie panele w kupie bo rozsmarowała buzia w kupie ręce też cała była.Tak się wypróżniła,że się w pieluszce nie zmieściło no i moje dziecko chyba zjadło trochę własnej kupy.Chyba nic jej nie będzie?
Pierwszy raz coś takiego zmajstrowała...
hehe chyba nic jej nie bedzie :tak:
 
Brojek usnął.Teraz zrobię obiad i w końcu na spacer pójdziemy,bo przez tą akcję z kupą musiałam ją pod prysznicem umyć i nie chciałam od razu z małą na dwór iść.

teraz się z tego śmieje,ale ja to wszystko zobaczyłam to do śmiechu mi nie było :-D
 
reklama
Marta :szok::szok::szok: Ale rozrabiaka z Oliwci... mam nadzieję, że jej nie smakowało i nie powtórzy tej akcji.
Co do siłowni chętnie tylko nie wiem o której dziś wróci ten mój mąż marnotrawny...

Pati chyba wyczuła napięcie mamy bo próbowałam ją kłaść spać od 12 do 13:40, za Chiny władka nie chciała iść spać kiedy ja potrzebowałam akurat chwili dla siebie... :no:

Poprawiam sobie humor oglądając mega piękne zdjęcia ślubne... ech amerykańskie śluby to jest coś... jak marzenie, bajka.
 
Do góry