reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Popieram Martynę najlepiej jk tak zrobisz, bo moja córcia ma już 10-m i wszystko mogło się zmienić, a pesel w UM miesiąc po urodzeniu odbierał mój mąż, ale w Gdańsku może będzie szybciej. :)
 
reklama
Moja rada jest jedna - zadzwonić i się dokładnie wypytać, bo niestety kązdy z nas ma praktycznie inną sytuacje materialną, wydaje mi się że sam dyplom powinien wystarczyć ale nie jestem pewna, a po PESEL to chłopa wysłać, niech sie też na coś przydadzą a nie wszystko kobitki muszą załatwić, rodzić i jeszcze latać po urzędach :)
 
A unas było tak: zamieszkaliśmy razem i po dwuch latach stwierdziliśmy, że chcemy mieć dziecko. Któregoś dnia mąż zapytał się czy robimy dzidziusia, ja na to , że tak i zrobiliśmy :). Jak byłam w ciąży to był ślub sywilny, bo z brzuchem nie chciałam iśc do koćielnego, a jak mała miała 6-m to odbył sie ślub kościelny razem z chrzcinmi( nie polecam, łączyć), teraz Lilka ma 3 latka a nasza druga baba Emilka 10-m.
zaneta.b
 
Witam - wciaż zimowo
u mnie lepiej znacznie,. plecy nieco odpuściły :) dziś ide do dentysty na przeglad zebów czy się coś złego nie dzieje :) i ogólnie jest fajowo
 
Hej hej, mam bardzo wazne pytanie. Chciałam miec nagranie z USG 3D, czy tez 4D na płycie CD. Doering na Zaspie nagrywa tylko na video... A gdzie można nagrać badanie na CD czy DVD???? Help :-[
 
No właśnie pani z drugiej strony słuchawki mówiła, że Doering ma 3D, ale za 130 zł to ja wątpię... Preis tez nie ma..  I dlatego bardzo proszę, jak ktoś będzie miał jakies info - dajcie znać...
 
hej hej

z tego co sama się dowiadywałam to w Gdańsku nigdzie nie ma 3d, niektóre moje fumfele jeździły do Warszawy robić.
może się mylę - jak coś będziecie wiedziały to dajcie znać.

ale mamy piękną zimę :mad:
ja tu na wiosnę czekami mój dzidziolek również a tu kurcze świata nie widać zza tego śniegu ;D

 
Pojutrze zaczynamy... Napisze :)
Ale się zmartwiłam tym badaniem. Tak się nakręclłam na filmik 3D, dzidzia ma już miejsce na swoją stronę, a tu wychodzi, że będę musiała gdzieś jeździć... buu..
Aaa.. i dziewczyny na forum czerwcowym pisały o jakims groźnym zarazku i nieobowiązkowych badaniach, także zajrzyjcie może na forum mamy czerwiec i w ostatnich postach jest trochę ciekawych informacji....



 
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamusie :) Dzisiaj zaczynam 30 tydzień ciąży! Serdecznie wszystkich pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Do góry