reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześć dziewczynki kochane, znowuż się rozpisałyście!! właśnie przyjechałyśmy do mamy i śmigamy na spacerek, póki ładna pogoda...
Iza, Idzia, nie martwcie się, chyba większość dzieci trzeba pilnować żeby ladnie pisały i się skupiały na lekcjach... taki głupi wiek... ale nie przejmujcie się, potem będzie lepiej, to znaczy nie wiem, oby lepiej, bo jak przjdzie okres głupawki to tez chyba ciężko będzie... ale na pewno kazda z nas przejdzie to superowo bezboleśnie!!
idziemy na spacerek, buziaki dla wszystkich!
 
reklama
A my po spacerku. Niewiarygodny dzisiaj gorąc. Pat pospała a syn wybrudził spodnie w piaskownicy.
Za godzinę lecimy z mężem po suszarkę do ubrań (Anetka taką jaką masz Ty) bo piorę codziennie a że nie jest już tak ciepło to mi nie wysychają i następnej partii nie mam gdzie wieszać (hehe jakie problemy egzystencjonalne hihi).

Dziuba - a co z tym Waszym wypadem w góry? Korzystajcie póki tak piękna pogoda.
 
izabelinda masz rację gorąco Ja musiałam pojechać po paczkę z avon-u i ledwo wróciłam tak mi gorąco było.Pomijam fakt,że zaparkowanie pod batorym graniczy z cudem.

Trochę się denerwuję naszym pierwszym dniem w szkole rodzenia ciekawe jak będzie...
 
Iza, faktycznie, pogoda idealna w góry, ale co ja zrobię, chyba sama pojadę bo Stasia wiecznie nie ma, coś za coś, praca i wyjazdy... teraz jak jest na tych platformach to szkoda zeby zaprzepaścil okazję bo to duże pieniądze...

Marciaag, jutro zakupy? która dołączy? i lodyyy!! w Galerii??
 
cześć mamuśki , melduje sie , że szczęśliwie doleciałam, troche męcząca podróż ale przeżyłam:-D
czarus troche płakał , mozna powiedzieć , ze wpadł w histerie , myślałam , ze sie spalę ze wstydu:zawstydzona/y:, bo nie chciał siedzieć na kolanach, potem przy lądowaniu bolały go uszka, w końcu z wszystkiego zasnął na siedząco:baffled:
jak zobaczył tatusia to buzia mu sie nie zamykała i cały szczęśliwy , teraz na moment go nie odstępuje i nawet nie myśli , żeby iść spać:szok:, zreszta powrót do starych zabawek , których nie widział trzy miesiące robi swoje , nagle są dla niego tak atrakcyjne, że jest wniebowzięty:-D:-D..
 
no i po wizycie:biggrin2:
Dominika waży 16,5 kg mierzy 99cm:biggrin2:

a Kordian Nasz szczypiorek chudziutki 9100g:szok::happy: nie dał sie zmierzyć :dry: ale prawie nie płakał przy szczepieniu:tak::biggrin2:
pamietacie jak pisałam o jego pisiaczku:sorry2: co myślałam że stulejka?
otuż chyba wszystko oki ściągneła mu :baffled: aż mi dreszcz przeszedł:szok: ale mały nie poczół nic więc babce nic nie zrobiłam;-):sorry2:

Marciag jak po pierwszej wizycie w szkole rodzenia?:-)

Ana no to fajno że cali i zdrowi dolecieli:tak:
wow tyle Was w domku nie było:szok:

Dziuba ach te zakupy :-D
 
My właśnie wróciliśmy ze szkoły rodzenia i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Pierwsze zajęcia super dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy i porozmawiałam z tą położną o tej hipotropii płodu,którą mam stwierdzoną.Ona mówi żeby się tym nie przejmować,bo te aparaty mają ustawienia na 3,5kg wagi maluszka i 56cm długości i tylko 2% dzieci rodzi się zgodnie z wymiarami z usg.Te usg które mam 30 września trzeba zrobić żeby lekarz potwierdził,że mała ma wszystkie organy w porządku,kręgosłup no i główkę,a wymiarami mam się nie przejmować chyba,że mała nie rośnie.
Dowiedziałam też się,że najlepiej nie jeść kurczaków ze sklepu i nie pić mleka uht,a w 3 trymestrze wogóle nie pić mleka poza pasteryzowanym i to w niewielkich ilościach.Lepiej jest jeść jogurty maślaniki kefiry itp. Powiedziała nam co jak i dlaczego.Mówiła też o lekach które można brac,że apapu można 6 tabletek max i jedna tabletka jest na 40kg...
Wogóle dużoooooooo by pisać,bo o wielu rzeczach to nawet nie wiedziałam :D
Grzesiek też bardzo zadowolony.Następne zajęcia w poniedziałek :D tym razem gimnastyka :-)

jkrzymka dzieci rosną jak na drożdzach.Co do szczepień to ja do dnia dzisiejszego boję się igieł jak ognia.Na samą myśl ciarki mi przechodzą...

ana dobrze,że dotarliście cali i zdrowi :-)

Zmykam do łózia

Słodkich snów życzę
 
reklama
Marciag ciagle zapominam ci powiedziec, Nadusia - nie bylo w 8tc nic widac tylko serce,ale ja nic o ty nie wiedzialm , wydra mi nic nie powiedzil, jak sie pojawilam w 12 tc to sie zdziwil, powiedzil,ze nie chcial mi nic mowic ale dawal marne szanse krewetce, , potem Nadi szla jak strzala wagowo(ja tez :) ), pod koniec miala mala glowke( po co jej duz glowa" heheh cyt dr W) wazyla 2850, teraz ma praiwie 8msc i wazy 10,6 kg:szok::szok::szok::szok::szok: taka kragla Kluseczka
JOLA SLYSZYSZ!!!!heheh:-D:-D:-Dmoze Nadusia nauczyc ma Kordiego do czego jest jedzonko i ajkie wszytko jest mniam mniam.:sorry2:
pojdz do jakiegos innego lekarza na konsultacje dodatkowe ale na pewno wsio budzit charaszo :)

cos jescze chcialam?:confused: eeehhh

no nic dobej nocki, laski!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry