reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień dobry

Jak tam Wasze samopoczucia z rana? I różne bolączki, główki, plecki, ząbki? Mam nadzieję, że się wszystko poprawiło?

Kurcze koty dziś nad ranem strasznie marcowały, coś im się pochrzaniło??? :confused:
A wczoraj Domino położył się na łóżku ze zwiniętym prześcieradłem, chyba mu się nie chciało robić, w dodatku położył ciuchy na podłogę i gdy mąż poszedł zamknąć dzieciakom okno to dostał nerwa, zapalił światło, nakrzyczał na DD a potem obudziła się Pati i nawrzeszczała na nas wszystkich że co to ma być za budzenie po nocy.... potem biedna zasnąć nie mogła. A mnie potem rozbolało podbrzusze jakby na okres ale nic nie leci na razie, aż musiałam wziąć nospę.

Ojć dziewczyny, nie pocieszyłyście mnie, jednym słowem to norma, że nad dziećmi trzeba siedzieć, pilnować i pompować im w ucho, że musi być ładne pismo, bez błędów, że trzeba się koncentrować itd.,... uch.... A Wiktorek niezły agent, wymazywać zadane ćwiczenia, ciekawe od kogo cwaniaczek to złapał, czy sam na to wpadł?

Anja - ja się staram myśleć pozytywnie ale czasem łapię doła... i nachodzi mnie myślotok filozoficzny heh. Oby było tak jak mówisz w przyszłości - tylko nie Karaiby, bo tam coś ostatnio tornada hulają. Już prędzej Teneryfa :))

Minka - ja kiedyś pozwalałam DD oglądać dużo bajek.... teraz zbieram co posiałam (brak koncentracji - myślę że to też od tego może być). No i na dzień dzisiejszy w grę wchodzi tylko dobranocka i ewentualnie jakieś bajki na dvd typu Wall-e, Madagaskar, Shrek itd.
W wakacje też sporo grywał w gry strategiczne (np Herosi) ale teraz w roku szkolnym też założyłam mu na nie embargo, może grać tylko w dni wolne od szkoły. A tak to tylko gry edukacyjne z ćwiczeniem liczenia, pisania, ortografii.... I kto tu jest mamą - generałem :-) heheh. Biedne to moje dziecko... mam nadzieję, że robię dobrze :-:)sorry2::confused:.

Idzia - fajna ta tradycja z biwakiem - będą tak co roku jeździć?

Miłego dnia wszystkim dziewczynkom :happy: !!!
 
reklama
Dzień doberek
izabelinda to mieliście w nocy przygodę...

anja78 jak film??

Ja tylko na chwilkę.Dzisiaj mam zabiegany dzień :-) Pogoda taka nie wiadomo jaka,ale może padać nie będzie.Wczoraj umówiłam się już na usg i tutaj mam pytanie do dziewczyn mieszkających w gdańsku.Te usg mam na ulicy Burzyńskiego i wiem,że trzeba wysiąść na stacji skm gdańsk zaspa ale czy dalej muszę jechać autobusem czy na pieszo też dojdę-byle niedaleko??Na mapie jest to niby niedaleko,ale ja mam bardzo słabą orientację w terenie i zgubię się prawie wszędzie :-) Dlatego też nie pojadę samochodem,bo wtedy to już na pewno się zgubię...
Dzisiaj o 19 po raz pierwszy idziemy do szkoły rodzenia :-) ciekawe jak będzie...
Dobra zmykam pozmywać po śniadanku

Miłego dzionka
 
witam z rana ... glowa przestala bolec a to oznacza ze moge normalnie funkcjonowac :)
maly odsawiony do autokaru ... zobacze go jutro jak bedego odbierac z osrodka w sobieszewie ... co roku cala szkola (lacznie z zerowka) jezdza w pierwszym tygodniu na 2 dni do tego samego osrodka w sobieszewie ... jesczze kilka takich wyjazdow nas wiec czeka :)

minka niezle pomysly ma Konrad ... pewnie ktos w szkole mu podpowiedzial ze tak mozna zakombinowac ...

my tez staramy sie zby malucha za duzo nie ogladaly telewizji a jak juz to pod kontrola tego co leci ... wiadomo ze w wakacje bylo wiecej luzu ... w roku szkolnym tylko dobranocki a w weekend jak wypadnie :) komputer jest zas uzalezniony od ilosci uwag w dzienniczku :) ale zazwyczaj sa to tylko weekendy ...

iza zdziwilo mnie ze dzieci juz pierwszego dnia maja zadane ... tak mi sie jakos awsze qwydawalo ze pierwszy dzien powinien byc troche luzniejszy ...

marciaag nie pomoge bo nie znam okolic ... moze zobacz na zumi ... tam pokazuje odleglosc w km i mozesz zaznaczyc ze idziesz pieszo to pokaze ci najlepsza trase :)
milego dnia wszystkim :)
 
Dziewczyny, ja się nie znam totalnie, ale czy moja Pati pełza do tyłu czy mi się tylko wydaje? Bo to chyba za wcześnie? Ale ona jakoś tak się zaparła rączkami, pupę do góry i patrzę a ona do tyłu się na brzuszku przesuwa :szok::szok::szok: szok!

Marciaag - życzę miłego spacerku i samych pozytywnych wieści po usg!!! Jak będziesz miała nastrój to może namówię Cię na jakiś poranny spacerek (np jutro?).

Idzia - pierwszy dzień to był, ale 1 września hihihi. Teraz to już był drugi. Ale wiesz... ja nie wiem czy to było zadane do domu czy mój brzdąc po prostu nie zdążył zrobić w szkole i dlatego w domu miał zadane. Bo często rok temu sie zdarzało że w szkole myślał o niebieskich migdałam, robił powoli i jak inne dzieciaki po podwórku sie ganiały to on siedział w domu i robił to co w szkole miał zrobić i jeszcze zadanie domowe. A ja rwałam włosy z głowy :sorry2::rofl2::nerd:.
A ten ośrodek w Sobieszewie to jest taki z fajnym placem zabaw z tyłu i taką liną do zjeżdżania? I starą stodołą, traktorami itd?
 
idzia dziękuję obliczyło mi,że mam iść 26min a odległość to 1,8km więc chyba pojade autobusem,ale teraz nie wiem w jakim kierunku i jakim numerem.Poszukam w internecie na rozkładach jazdy i może trafię :-)
 
marciaag nie ma za co ... z autobusami tez nie pomoge ... raczej uzywam auta :)
izabelinda to chyba nie ten osrodek o ktorym mowisz ... oni jezdza do hotelu 'orle' ... maja tam spory teren naokolo i czasmi wynajmuja jakas firme w stylu 'akademia przygody' zeby uatrakcyjnic dzieciom czas ... a wieczorem dyskoteka obowiazkowo :)
z tymi lekcjami a wlasciwie z powolnoscia ich robienia to tak jak u mnie ... michal strasznie duzo gada a malo robi ... i tez czesto musi dokonczyc to czego w szkole nie zdazyl :( czekam nas kolejny rok mordegi !!!
 
idzia ja też w 99% jezdzę autem,ale jak pojadę samochodem to na pewno się zgubię :-) tym bardziej,że Gdańska nie znam za bardzo :-(
 
ja jestem zbyt leniwa ...jak juz sie przyzwyczailam do samochodu to na srodki lokomocji nawet nie patrze ... czlowiek bardzo szybko przyzwyczaja sie do luksusu :) a jak mam jechac w nowe miejsce to sobie zawsze dokladnie sprawdzam na zumi ... potem drukuje mape i wyjezdzam sporo przed czasem ... w ten sposob nabralam sporo wprawy ... meza czesto nie ma w domu wiec ja musze zalatwaic sporo rzeczy i szkoda by mi bylo czasu na jezdzenie autobusami ...

marciaag zycze powodzenia :) mysle ze trafisz bez problemu :)
 
reklama
Dzień Dobry:-):-):-)

Marciaag jeśli nie chcesz isc na piechote te 1,8 km to jedź lepiej autem:baffled: Bo tam od kolejki raczej nie ma bezposredniego połączenia do burzyńskiego:-( A autem dasz radę, sprawdzisz na mapce, popytasz kogos i dojedziesz:-)

A ja w przyszłosci sama będę musiała wymyślac zadania domowe mojemu Marcelkowi bo tutaj w UK nic nie zadają:szok: Wogóle dziwny system tutaj jest. No i do tego będę musiała uczyc go po polsku i po angielsku:baffled::sorry2:
 
Do góry