reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

a Tobie chrapanie nie przeszkadza?

Wiesz co, na razie jeszcze nie. Jak chrapie to ja go z łokcia wtedy on się przekręca i jest ok:-) Ale myslę, że z wiekiem będzie gorzej:sorry2:
A jeśli chodzi o gadanie w nocy to kilka razy miałam okazje sobie podyskutowac z nim:-D:laugh2: Normalnie w swiecie ja sie pytam a on odpowiada i potem nic nie pamięta:-p:-p Wogóle jest smieszny jak śpi:-D:laugh2: Kiedys sobie usiadł:szok: jak sie pytam co robi a on, że tak jest mu wygodniej:-D:laugh2: rano oczywiście nic nie pamiętał:-p



Sylwia i jestem pewna, ze z IBIZY piekny prezencik sobie przywieziecie:-D morze, plaza i przytulanki;-)

Może, może:-):-) Fajnie by było:tak:
 
reklama
witajcie laseczki!!
nie próbuję Was nawet doczytać, bo obawiam sie, że mogłoby się to nie skończyć za szybko...
zdaje Wam krótką relację co u nas:
otóż mieszkamy już w Brzeźnie, sami!! :laugh2::laugh2: miejsce jest super, blisko do sklepów, do przychodni, do autobusu i tramwaju, właściwie wszysko mamy pod nosem!! no i morze... jakieś 400metrów do plaży!! :laugh2:
Stasiu jest cudowny dla małej, spacerują razem, a ja mam czas zeby sobie wszystko jeszcze do końca po swojemu posprzątać, ale już jesteśmy rozpakwani i większość rzeczy zrbionych, więc super!
Mała zaaklimatyzowała sie już, ma teraz swój pokój cały w zabawkach i maskotkach, szczęśliwa jest, tylko marudna przez te cholerne zeby!!
no i S dostał nową pracę, tzn. na razie na próbę wzięli go na tydzień, co oznacza, że będzie wyjeżdżał do swojej pracy normalnie na 2tyg i jeszcze na tydzień na platformy, więc będziemy ze sobą tylko przez tydzień w miesiącu, ale to tylko na parę miesięcy, a kasa naprawdę jest znacząco większa!!
a co u Was? buziulki dla wszystkich mam i dzieci!
 
Cześć :-)

dopiero mężul mnie dopuścił do kompa :szok: :-D

Dziuba juz podłączona jak fajno:tak::-)
szkoda tylko tej rozłąki z mężulkiem no ale kasa też potrzebna;-)

Sylwia no fajny prezęcik ... IBIZA :tak: te klimaty , romantyzm więc będzie milutko:tak:a potem fasolka ;-):tak:

Miłego Dnia Kochane:-)
 
witam :tak:
jak tu cicho:szok:gdzie Wy się wszystkie podziałyście???

u nas wczoraj był ciężki dzień,bo prawie połowe przeleżałam z powodu mego zacnego bólu:wściekła/y:wygrzałam się wieczorkiem na kocu elektrycznym, ale rezultat mały, bo już mam bóle:no:mam nadzieję, że do jutra przejdzie.dobrze, że mój mężuś wziął wczoraj wszystkie obowiazki na sibie, boo ja o 18.15 poszłam spać:baffled:a on sam ajął się wszystkim...jeszcze mi na pocieszenie frytki zrobił-takie normalne na oleju(bo my zawsze bez tłuszczu w piekarniku robimy),bo "chodziły" za mna od 2 tygodni.nawet nie wim kiedy jadłam, takie robione samemu...może 3lata temu??w każdym razie były pyszne:tak:i nawet mnie pocieszyły:rofl2:miałam się spotkać z przyjaciólłka, ale odłożyłyśmy spotkanko na wtorek wieczór, bo nie byłam w stanie się ruszyć:no::baffled:
dziś małe sprzatanko, a reszte juz mam z głowy...normalnie powinnam ozłocić swojego męża-wszystko za mnie dziś robi:tak::tak:
co do mnie to narazie, jak mężuś w domku jest to się tu za bardzo nie udzielam, ale czytam Was regularnie:laugh2:więc mam rękę na pulsie:rofl2:
a tak w ogóle, to mierzyłam dziś swój brzuszek i osiągnął on wymiar 99cm, nie wiem czy to dużo czy mało:sorry2::-p

dziuba:to dobrze, że już się zaklimatyzowaliście:tak:no i teraz możesz do nas częściej wpadać:-)

sylwia:rewelacyjny prezen sobie zrobiliście :tak:oj to może wrócicie z asolką:rofl2:a mały z Wami jedzie czy komuśgo podrzucicie.?to kiedy się wybieracie?

a gdzie cała reszta się podziewa??
 
w sumie brzuch jest mały, ale swoje 96cm ma:tak:po za tym istota,tak się wierci jakbym ich 5 miała:baffled:aż się w nocy budzę i próbuje ja jakoś uspokoić:sorry2:
rozumiem, że Ty już masz internet w domku??to fajnie:tak:a jak Martynka, pewnie już sporo urosła??
 
ja też tak mialam że budziłam się w nocy bo mi mala gdzieś nogę wsadzila w bok że nie mogłam wytrzymać takie to było nieprzyjemne...
Cris, nie mamy jeszcze netu w Brezźnie, ja u mamy na Zaspie jestem na weekend bo S na tych platformach do wtorku więc nie chce sama siedzieć, nudno...
robiłam zdjęcia naszej nowej dzielnicy, następnym razem przywiozę kabel do aparatu i Wam pokażę gdzie i jak mieszkamy :laugh2:
a Martynka, owszem, marudna do potęgi bo zęby jej idą, ale nauczyła się stać! teraz już siedzenie jest mało atrakcyjne i stoi ładnie, jeszcze muszę ją trzymać żeby nie gibnęła, ale ładie jej idzie... rosną nasze dzieci :laugh2:
 
Witam,
muszę się przyznać, że na tym forum jestem już od jakiegoś czasu, ale tylko siedziałam na lipcóweczkach 2007 - nie miałam pojęcia, że są tu też dziewczyny z Trójmiasta :zawstydzona/y:
Może uda mi się z kilkoma z Was zaprzyjaźnić? :rofl2::-p:rofl2:

W skrócie opowiem coś o sobie: nazywam się Kasia, mam 28 lat i od 9 lat tego samego partnera, ale dopiero od lipca tego roku mogę powiedzieć o nim mój mąż :))))) Mamy dwa urwisy 4 letnią Dominikę i roczną Natalkę. Mieszkam i pracuję w Gdańsku. Jak będziecie chciały mnie lepiej poznać to więcej opowiem ;-)

Sylwia.m również życzę, abyście na wakacje wyjechali w dwójkę, a wrócili w trójeczkę :))))

mama w boju nie ważne czy brzuszek duży czy mały - ważne, że dzidzi jest ok.

Dziuba poczekaj tylko jak Martynka stwierdzi, że raczkowanie/chodzenie jest lepsze - będzie jej wszędzie pełno :)

Pozdrawiam weekendowo :)) I może do zobaczenia :)
 
reklama
Mamo w boju oj Ty to masz z tymi pleckami:baffled:
brzusio rośnie :tak: ja w 9m miałam 118cm :szok:

Dziuba brawa dla stojaczkowej panienki:tak:

Gaddula Witaj moja córa też Dominika;-):-)
 
Do góry