reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
od wtorku cisza w eterze:-:)-:)-(
bleeeeeeeeeeeeeeee juz nie chce mi sie o tym mysleć..nie wiem co robi, nie wiem gdzie (i z kim) jest........
nie pisze, nie dzwoni..ja zreszta też nie..moze tak na razie lepiej?...
 
może i lepiej-może siedzi i myśli :baffled:;-) oby co madrego wymyślił :-D:-p:wink:
tylko czasem pierwsza nie dzwoń:sorry2:
Dobrze,ze nie rozmyslasz już-a Michaśka nie pyta, nie teskni?
 
to dobrze,przynajmniej tak nie odczuje tej rozłąki.
Marta a jak sprawa przedszkola Michaśki i Twojego powrotu do pracy? zamierzasz wrócić do pracy czy nie?
w naszym przedszkolu wyniki wywieszaja w maju...jestem bardzo ciekawa czy Kuba się dostanie, a jak już się dostanie to czy się zaaklimatyzuje..chyba bardziej to przezyje niż on:-p no i szukanie pracy mnie przeraża-tym bardziej ze od października chcę iść na studia zaoczne-to i weekendy odpadają:-(
 
Wiesz co teraz przez ta sytuację z Darkiem wszystko stanęło na głowie....sama nie wiem co mam obic...muszę chwile odpocząc od myslenie, bo jak tylko zaczynam to mysle o Darku.

Ja mam narazie wychowawczy do czerca....mogę go przedłuzyc i na bank to zrobię..przynjamniej do września..mam nadziję że wtedy juz mnie w połczynie nie będzie i będzie latwiej...na mnie prac w gdyni czeka..oczywiscie nie mam zamiaru tam wracac i bede szukała czegos lepszego...
Ale jak bede jeszcze tu...to zastaje mi jakas praca w Pucku:(...nie wyobrażam sobie tego oczywiście...
 
Jak masz możliwośc przedłużenia urlopu to spoko....nie masz się czym martwić.
Jakos się wszystko poukłada.A teraz faktycznie nie myśl, odpocznij psychicznie w miare mozliwości.
Będzie dobrze:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
przez tą pogodę nic mi się nie chce:-( mały slicznie sam się bawi, szok normalnie:szok::-)
a ja zwisam i oczy same mi się zamykają.Zaraz zabieram się za jakąś kolacyjkę i małego do łózia i tv:-(
 
ja caly dzien siedzialam w domu , mala w sumie caly czas kima, troche poje i znowu kima. wrocil Luki wiec ja cyba podjade pod galerie i polatam po sklepach:-pdla relaxu
 
reklama
Ania masz silę w taką cholerną pogodę po sklerpach buszować??
my po szczepieniach, już dziś nosa za dom nie wystawiam, taka zjebana ta pogoda!! a w weekend mialo być tak ciepło... a mała byla taka dzielna że jestem z niej strasznie dumna!! tylko troszkę zaplakala, ale zabawialam ją grzechotką, pani pielęgniarka głośno klaskała i krzyczałysmy żeby j.a czymś zaintereswać... i pomogło!!
idę na jakiś obiadek... albo może w ramach spaceru z psem podejdę do ETC po te buty co mi sie tak straaaasznie podobają na wiosnę...
 
Do góry