reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
kurcze narzekacie na ta pogode , ja nie mogę , jak nigdy , bo od kilku dni slonko do nas zagląda i nie pada aż dziwne w tym regionie. my wlasnie wrociliśmy ze spacerku i mały pada powoli:tak::tak::tak:
chwila dla siebie, a co do tej kawy to zazdroszczę , że Martka nie pijasz , ja tez w ciąży ani kropli, ale po skończeniu karmienia piersia od razu wróciła kofeinka w łaski , ja też nie daje rady bez dwóch, z mlekiem i cukrem :szok::szok::szok:
 
Cześc Wam, u mnie wczoraj nie było internetu, zgłaszaliśmy to w TP i mieli dziś przyjechać naprawić bo do tego trzeszczało mi w telefonie, i dziwne, nic nie zrobili, nawet nie przyjechali, samo się naprawiło,hmm.
Pogoda taka że tylko położyć się i spać mogę, kawy też mi nie pomagają, wybrałam się dziś do Wrzeszcza do Manhatanu z kumpelką na zakupy i w ferworze przymierzania staników zadzwonił pan u którego miałam zamówioną balustradę na balkon że stoi u mnie pod domem żeby mi ją zamontować i nikt Mu drzwi nie otwiera, hi hi, więc z Wrzeszcza do Przywidza pędziłam jak wariatka i pobiłam rekord, 40km pokonałam w 30 minut, uff. Balustrada już zamontowana.
Teraz zabieram się za kąpanie moich psów, bo chyba pchełki złapały i kupiłam takie kropelki co wciera się im w skórę, a muszę to zrobić po kąpieli.
Poczytałam co u Was ale zapomniałam co chciałam Wam napisać.
Zmykam, papa.
 
gosiaczek ale speeda miałaś:-):-):-):-):-)
A ja wam obwieszczam kolejny sukces kibelkowy:tak::tak::tak::tak::tak: Kuba miał pieluchę i był w łóżku i mógł spokojnie to wykorzystać a jednak zawołał:-):-):-):-)
o kurcze chyba się zamknął w łazience od środka:szok::szok::szok::szok::szok:
 
taka bibka u ciebie , ho ho:-D:-D:-D, ale jazda
albo pokochac taka muzę albo sie wyprowadzic , bo napewno cała noc będą szalec w białych rękawiczkach , jak na oksywiu są te festiwale to ja na obłużu słysze muzykę:tak:
 
To ma trwać 5 dni:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

XIBALBA FESTIVAL
23-27.07.2008
Połczyno k. Pucka

tylko nie mam bladego pijęcia gdzie oni to chca zrobic..u mnie w ogródku..a moze w zbożu na polach??????
 
reklama
Do góry