reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

reklama
Dla niekorzystających z tego "ścierwa" ;) podaję informacje:strony jako takiej nie ma gdyż to dopiero internetowe początki, do tej pory punktem wymiany informacji było forum na gazeta.pl ;)

Informacje ogólne:Mamo! Jeśli bycie mamą daje ci czasem w kość,
chcesz się wygadać, od czasu do czasu wyjść z domu i zrobić coś dla siebie, chcesz spotkać się z innymi mamami na relaksującej kawce lub herbatce, porozmawiać i naładować emocjonalne akumulatory na kolejny tydzień - zapraszamy!

Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 19:00 *
Miejsce: "Dynia cafe bar" ul. Krupnicza 20, Kraków
Dynia Resto Bar

Czego możesz się spodziewać: miłej i otwartej atmosfery :)
Czym ryzykujesz: że za tydzień będziesz chciała przyjść ponownie ;)

Zajmujemy stolik w głębi lokalu, jeśli będziesz mieć problem z rozpoznaniem nas wśród innych gości restauracji, zapytaj obsługę o stolik mam lub zadzwoń 501-784-086.

*) w przypadku odwołania spotkania, informacja pojawia się najpóźniej dzień wcześniej na stronie KKM na Facebooku

Misja:Inspirujące Inicjatywy Mam dla Mam.
Opis:Umowną datą powstania Krakowskiego Klubu Mam jest 23 luty 2010, kiedy to na skutek pojawienia się ogłoszenia na forum internetowym doszło do pierwszego spotkania mam w "Dynia cafe bar" w Krakowie. Odzew był pozytywny a przebieg spotkania zaskakujący bo choć mamy zupełnie się nie znały już po chwili rozmawiały ze sobą jak dobre znajome! Widocznie coś w tym jest, że Mamy nadają na podobnych falach :) albo po prostu spotkanie przyciągnęło bardzo otwarte osoby.
Od tego czasu, zgodnie z pierwotną ideą spotkania odbywają się w niemal każdy wtorek, w tym samym miejscu i o tej samej porze. Niewątpliwym sukcesem jest, że od tego czasu minął już prawie rok, a spotkania wciąż trwają! Świadczy to o dużej potrzebie takich spotkań i o tym, że inicjatywa była trafiona.
Czym nasze spotkania się wyróżniają? Są to spotkania wieczorne bez dzieci, ideą było stworzenie jednego wieczoru w tygodniu gdy "mama ma wychodne" a opiekę nad dziećmi przejmie tata lub inny członek rodziny. Po co? Po to aby mama mogła chwilę odpocząć od absorbującego życia rodzinnego i poznać inne mamy, które jak nikt inny je zrozumie.
Mamy przychodzą z różną częstotliwością, jedne co tydzień, inne sporadycznie, w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości. Grupa jest dynamiczna: dołączają do nas nowe mamy potrzebujące takich spotkań a inne powoli się wykruszają gdy zmienia się ich sytuacja domowo-zawodowa, gdy wracają do pracy i nie mają już czasu lub potrzeby spotkań.
Czym nasze spotkania owocują? Zawieraniem nowych znajomości na spacery i do piaskownicy, coraz częstszymi pozawtorkowymi spotkaniami z dziećmi, a także zawieraniem kontaktów zarówno towarzyskich jak i zawodowych. Kilka z naszych mam spędziło nawet wspólnego Sylwestra wraz z dziećmi! Taka wzajemna otwartość bardzo cieszy i dodaje energii do dalszego działania. Przyłącz się do nas!


Umowną datą powstania Krakowskiego Klubu Mam jest 23 luty 2010, kiedy to na skutek pojawienia się ogłoszenia na forum internetowym doszło do pierwszego spotkania mam w "Dynia cafe bar" w Krakowie. Odzew był pozytywny a przebieg spotkania zaskakujący bo choć mamy zupełnie się nie znały już po chwili rozmawiały ze sobą jak dobre znajome! Widocznie coś w tym jest, że Mamy nadają na podobnych falach :) albo po prostu spotkanie przyciągnęło bardzo otwarte osoby.
Od tego czasu, zgodnie z pierwotną ideą spotkania odbywają się w niemal każdy wtorek, w tym samym miejscu i o tej samej porze. Niewątpliwym sukcesem jest, że od tego czasu minął już prawie rok, a spotkania wciąż trwają! Świadczy to o dużej potrzebie takich spotkań i o tym, że inicjatywa była trafiona.
Czym nasze spotkania się wyróżniają? Są to spotkania wieczorne bez dzieci, ideą było stworzenie jednego wieczoru w tygodniu gdy "mama ma wychodne" a opiekę nad dziećmi przejmie tata lub inny członek rodziny. Po co? Po to aby mama mogła chwilę odpocząć od absorbującego życia rodzinnego i poznać inne mamy, które jak nikt inny je zrozumie.
Mamy przychodzą z różną częstotliwością, jedne co tydzień, inne sporadycznie, w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości. Grupa jest dynamiczna: dołączają do nas nowe mamy potrzebujące takich spotkań a inne powoli się wykruszają gdy zmienia się ich sytuacja domowo-zawodowa, gdy wracają do pracy i nie mają już czasu lub potrzeby spotkań.
Czym nasze spotkania owocują? Zawieraniem nowych znajomości na spacery i do piaskownicy, coraz częstszymi pozawtorkowymi spotkaniami z dziećmi, a także zawieraniem kontaktów zarówno towarzyskich jak i zawodowych. Kilka z naszych mam spędziło nawet wspólnego Sylwestra wraz z dziećmi! Taka wzajemna otwartość bardzo cieszy i dodaje energii do dalszego działania. Przyłącz się do nas!

Opis firmy:
Nieformalny klub o nazwie "Krakowski Klub Mam"
 
Ostatnia edycja:
Witam. Jestem tu nową mamą. Czy doszło do spotkania mam, które umawiały się w poprzednich postach? Ja mieszkam w śródmieściu, mam 40 lat, a moje najmłodsze dziecko ma prawie 2 i pół roku. Chętnie poznam inne mamy. Pozdrawiam. Odezwijcie się. Jola
 
Witajcie. Jestem mama rocznej dziewczynki i mieszkamy na Klinach. Do Krakowa przeprowadzilam sie niedawno, wiec grono moich znajomych jest bardzo ubogie. Jesli jest jakas mama z okolic, ktorej tak samo, jak mnie doskwiera juz samotność i znudziło sie siedzenie w domu, a chcialaby sie przylączyć do wspólnych spacerów lub poprostu poplotkować - to zapraszam i proszę o kontakt pod adres aga30l@wp.pl
Pozdrawiam
 
Za tydzień, we wtorek 22go świętujemy okrągły roczek naszych maminych spotkań :) zapowiada się, że na tym spotkaniu będzie nas całkiem dużo, może to dobra okazja dla tych Mam, które jeszcze się wahają czy warto z nami zaczynać by się na dobre przekonały :)
Tych, którym nie chce się czekać aż do przyszłego tygodnia zapraszamy już jutro do Dyni o 19 ;) obsługa zna nas tam wyjątkowo dobrze więc nie będzie problemu ze zlokalizowaniem naszego stolika.
 
A to może skorzystam z zaproszenia :)


Zapraszamy :)
Ja sama dołączyłam niedawno i bardzo się z tego cieszę :) ponieważ nie jestem z Krakowa i nikogo tu nie znam to była dla mnie naprawdę fajna odskocznia, żeby wyjść z domu i spotkać się z kimś spoza mojej "codzienności"; jak się okazało z kimś kogo nie znam a z kim mogę pogadać tak jakbyśmy znali się od bardzo długiego czasu :) bo właśnie takie osoby wsród spotykających się mam poznałam.
 
strasznie tu mały ruch... ale musze przyznac, ze chetnie bym poplotkowala, bo brakuje mi takich babskich spotkan, a mieszkam na takim zadupiu, ze ciezko tu o jakas mloda mame:) tzn niby sa, ale straszne z nich wstydziochy"D
 
I ja bym poplotkowała... Mieszkam na Klinach - stosunkowo od niedawna i jakoś nie mam tu jeszcze wielu znajomych, a już takich na plotki to wcale :) W dodatku spodziewam się dziecka i na L-4 odpoczywam, żeby fasolce krzywdy nie zrobić, bo miałam problemy.
A dzisiaj odkryłam ten wątek, ruch tu rzeczywiście mały ale może zacznie się teraz? ;)
 
reklama
bardzo chciałabym przyjsc na spotkanie mam ale akurat wtorek to jest dzien mojego męża... on ma jakies sporty i wraca po 20 takze niestety u mnie ten dzien odpada. Dajcie znac, jesli zorganizujecie spotkanie w jakis inny dzien, wtedy chetnie aktywnie wezme udzial:)
 
Do góry