reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

reklama
dzieki dziewczyny ;-)

szwagierka ma przykazane pranie ciuchow malego w platkach mydlanych ale to moze pralke zalatwic na cacy i zastanawiala sie czy ma jakas alternatywe...
 
Przypominam, że już we wtorek, 17/11/09, o godzinie 16.00 organizujemy spotkanie wszystkich zainteresowanych powstaniem Stowarzyszenia AZS. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w sali F Warszawskiego Domu Technika (ul. Czackiego 3/5). Zapraszam wszystkich chętnych!
 
dzieki dziewczyny ;-)

szwagierka ma przykazane pranie ciuchow malego w platkach mydlanych ale to moze pralke zalatwic na cacy i zastanawiala sie czy ma jakas alternatywe...

Jasne że ma moja sąsiadka ma 10letnią córkę z koszmarnym AZS w tej chwili obsypana jest cała twarz, brzuch,tyłek ręce,nogi.....koszmar:szok::szok::szok:.Używa masy preparatów typu balneum,emolium,sterydy,antyhistaminy...wszystko!!!Intensywne terapie co pół roku,załamka,Pierze w proszku bryza i używa płynu lenora....jedynie po proszku płucze 2 razy i dopiero dodaje płynu,nawet nie wszystko prasuje.
 
dzieki adusia ;-) powiem jej... moze jak teraz zaczna diete eliminacyjna to azs sobie pojdzie w.....ch***re:tak:

Wiesz co, nie wiem czy zniknie na zawsze ale na bank będzie mniej uciążliwe dla dziecka...i rodziców.A i jeszcze jedno w AZS stres rodziców i nerwy "drogą osmozy" przechodzą na dziecko i wysypka potrafi pięknie kwitnąć :sorry::sorry::sorry:Tak że tylko spokój nas uratuje:happy::happy::happy:
 
dzieki adusia ;-)

ehhh...co my z tymi dziecmi mamy...

ja postanowilam przy najblizszym badaniu morfologii zrobic Moni testy z krwi na bialko krowie i gluten.... tak na wszeli wypadek - w koncu jest w grupie ryzyka :-(
 
hejka, jestem mamusią 6-cio miesięcznego Marcelka...
niestety od prawie 5 miesięcy borykamy się ze skazą białkową :-( synek na chwilę obecną jest na Nutramigenie, a mimo tego jest wysypany.
alergolog poleciła nam wykonanie panelu pediatrycznego - jest to szereg testów które mają na celu wyszukanie alergenów.

w związku z tym mam ogromną prośbę do Was
- czy któraś z Was wykonywała takie badanie? Czy są tutaj jakieś mamusie z Łodzi które poleciły by mi dobre miejsce na wykonanie testów? Szukam również dobrego alergologa do którego mogłabym się udać z synkiem na kontrolę?
będę bardzo wdzięczna za pomoc...

(jeśli któraś z różnych powodów nie chce pisać na publicznym forum to proszę o kontakt na priv)

pozdrawiam
 
Ale z tobą się ganiam po forach:-D:-D:-D:-D...odpisałam na regionalnym,Łódzkim:tak::tak::tak:

Rubi a mój lekarz polecł się wstrzymać do roku z testami:eek::eek::eek:.Powariować można z tymi sprzecznymi opiniami...do marca się wstrzymam....już nie wiele czasu zostało.
 
reklama
Ale z tobą się ganiam po forach:-D:-D:-D:-D...odpisałam na regionalnym,Łódzkim:tak::tak::tak:

Rubi a mój lekarz polecł się wstrzymać do roku z testami:eek::eek::eek:.Powariować można z tymi sprzecznymi opiniami...do marca się wstrzymam....już nie wiele czasu zostało.
a bo ja wszędzie szukam informacji ;-)

no widzisz moja alergolog na początku też mówiła że dopiero po roku by zrobić testy...ale my ostatnio przeszliśmy zupełnie na Nutre, i niestety synek jest wciąż wysypany :eek: więc stwierdziła że można już teraz :confused2::confused2:
za nic nie kumam tego :cool: raz mówi tak raz siak....i bądź tu mądry człowieku :eek:
 
Do góry