reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

A tam zaraz przegoniłyście;-);-);-);-)...u nas teraz rządzi bebilon pepti bo piersi juz nie podaję:tak::tak:.....i wyleczyły się uszka .Na jakis czas bo teraz kiedy menu już ustawione znów zaczęły pękać i krostki są na buzi.Pocieszam sie ze nie dużo,moze same z siebie znikną:cool2::cool2:

Rubi-zdrówka dla córci i starszaka,Konstancja walczy z bakteryjnym zapaleniem gardła i mega gorączką39,6....niestety antybiotykiem

Zdrówka chorowitkom zyczę!!!!!
 
reklama
witam sie i uprzejmie donosze ze Jasiek dostal pieknej wysypki po.... kozim serze:-:)no:
Oj wspolczuje:no::no::no:

Moja Wiktoria dostala jakies biale plamki na brzuszku i na pleckach a do tego ma mega przesuszona skore wlasnie na plecach i na brzuchu:wściekła/y::no:
Bylysmy dzisiaj u pediatry i musimy umowic sie do dermatologa
 
ehhh.... cos mi sie widzi ze Jasiek jest uczulony juz nie tylko na pokarmy... rok temu zaczal kaszlec i w tym roku, o tej samej porze znow ma kaszel...
bylismy u pediatry i ona tez podejrzewa alergie wziewna...

no i mam pytanko - czy uczulenie na roztocza moze sie ojawiac kaszlem tylko w sezonie grzewczym? pozna wiosna i latem bylo OK a teraz Jasiek znow kaszle...
 
Normalnie pociąć się można.....

Robi- serdecznie współczuję kolejnego alergenu w postaci koziego sera,co do roztoczy to pewnie tak bo latem mniej przebywacie w domku i jest lepiej wietrzony....a w sezonie grzewczym wiadomo mniej okien otwierasz i dzięki kaloryferom wszystko w powietrzu fruwa....oby to jednak nie były roztocza:no::no::no:

Konstancja po 2 dawkach antybiotyku dostała takiej wysypki że tylko siąść i płakać:-:)-(.Penicylina jest zakazana...tak samo jak żółtka kurze bo po 2 daweczkach zaczęło ją obsypywać i kurczaka też nie mam śmiałości w takim układzie wprowadzać.Kiedy ten syf odpuści....mam dość....
 
dzieki adusia ;-)

poki co zabieramy sie za nawilzanie powietrza w mieszkaniu - zobaczymy czy bedzie jakas zmiana... tu jest bardzo sucho a jak mieszkalismy u rodzicow to w starym budownictwie byl problem odwrotny - wilgoc - i tam Jasiek nie kaszlal...
 
Rubi dobrze że choć u ciebie jest lepiej:tak::tak::tak:.Wysypka pięknie kwitnie na mojej pannie a dokładnie na jej....mniej szlachetnej części pleców:-:)-:)-(.Wypróbowałam już wszystkiego i nic Po mazidłach z cynkiem było jeszcze gorzej,pieluchy zmieniam częściej niż noworodkowi.Lekarz obejrzał zmiany i potwierdził że to alergiczne....i steryd przez 3 dni.Była mała poprawa ale jak zjadła indyka to wysypało ją jeszcze mocniej:szok::szok::szok:.Na buzi troszkę a w w/w miejscu potężnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w środę zapycham na szczepienie jak nie poprawi się stan to lekarz urwie mi głowę:no::no::no:.Wracam na samo mleko i kaszki na nim.Oby było lepiej....
 
Zapraszam na kolejne spotkanie dotyczące powołania Stowarzyszenia, którego celem nadrzędnym jest zrzeszanie osób chorych na AZS oraz rodziców dzieci u których stwierdzono tę chorobę.

Wstępnie proponuję Warszawę, 17 listopada w godzinach popołudniowych, np. 16.00

Podczas spotkania chcemy przedyskutować ustalone wcześniej, kluczowe kwestie dot. Stowarzyszenia, takie jak:

·uznanie atopii za chorobę przewlekłą
·stworzenie i prowadzenie serwisu internetowego, na którym będzie można znaleźć informacje nt.: AZS, działalności Stowarzyszenia, itp.
·organizowanie szkoleń dla rodziców i opiekunów z zakresu opieki nad dziećmi chorymi na AZS, miejsca spotkań, podczas których
chorzy na AZS i ich opiekunowie będą mogli wymieniać się doświadczeniami, poradami i porozmawiać z psychologiem, dietetykiem, alergologiem, dermatologiem
·rozpowszechnianie plakatów, ulotek, folderów informacyjnych oraz wydanie książki z przepisami kulinarnymi przeznaczonymi dla chorych na AZS

Podczas spotkania chcemy doprecyzować cele, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz ustalić priorytety w działaniach.

Dokładne miejsce spotkania w Warszawie nie jest jeszcze określone. Zależy ono od ilości osób, które potwierdzą swoje przybycie, dlatego bardzo proszę o potwierdzenie przybycia na PW oraz informację czy przyprowadzisz kolejnych zainteresowanych. Zapraszam! :-)

 
reklama
Do góry