reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

Fredzik ;-) Jaska ciagnie juz do nabialu i chcialby sprobowac a tu ciagle schody:-(

dowikla ;-) w poniedzialek ide do szpitala ale terminu cc nie mam wyznaczonego - zalezy ile juz maja zaplanowanych ciec - moge byc rozpakowana juz we wtorek a rozwnie dobrze dopiero w nastepny poniedzialek... teraz na porodowkach tlok straszny :tak:

3majcie sie cieplutko i o zadnych nowych objawach alergicznych nie chce tu czytac jak wroce!!!
 
reklama
3majcie sie cieplutko i o zadnych nowych objawach alergicznych nie chce tu czytac jak wroce!!!
Polecenie wypełniam lojalnie i melduję że po raz pierwszy od prawie 4 miesięcy Konstancja ma czystą buzię(no dobra ma 3 krostki) prawie zaleczone uszka i szyję:tak::-D:tak::-D i kilka zmian na brzuszku....Jest suuuper!!!! I pan doktor na tak dobre wieści pozwolił poooowolutku wprowadzać nowości:-):-):-).Na lodówce mam przyczepioną tabelkę co,kiedy w jakim składzie i jaka nowość oraz jaka reakcja....żeby się nie pogubić:nerd::nerd:
 
Ciekawe jak tam RUBI:tak::tak::tak:Czy juz sie rozpakowała czy jeszcze pobedzie w dwupaku

ADUSIA
Super ze jest taka poprawa:tak::tak::tak:

A mojej Wiktorii wyszła jakas kaszka na raczkach na przedramionkach:no::no::no:
No i przez chyba z trzy tygodnie mlode mialy problemy z kupakmi ale widze ze pomalutku kupki sa ładniejsze:tak::tak::tak:
Jutro planujemy podejsc do pediatry na zwazenie i obadanie a chyba we wrzesniu czeka nas gastrolog
 
Szukamy osób, które zechcą wziąć udział w tworzeniu nowych produktów przeznaczonych dla dzieciaków z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Możliwość udziału w projekcie jest bezpłatna!!! Chętnych, proszę o kontakt na PW.
 
Hej ;-)

Juz jestesmy rozpakowane ;-)

Monisia (jednak baba :-);-):tak:) urodzila sie 4 sierpnia 2009 o godz. 9:38, wazyla 3710g, miala 53 cm i dostala 10 pkt :-):tak:

przy okazji dowiedzialam sie ze prawdowpodobnie jestem.... alergikiem :szok::szok::szok: dostalam tak koszmarnej swedzacej wysypki na nogach, rekach, brzuchu ze... jak starczy mi odwagi to wrzuce tu fotki ale jak sama je ogladam to...dalej mnie swedzi :baffled::baffled: dawali mi tylko wapno i puder plynny do smarowania... nie wiedzieli dokladnie czy to jakies uczulenie czy wysypka spowodowana zaburzeniami hormonalnymi... nie wiem tez ale wiem ze po powrocie do domu wysypka zaczela sie wycofywac i najprawdowpodobniej bylo to uczulenie na posciel...

na razie to tyle... musze zmykac pakowac starszego brata Jana - jedzie na weekend do dziadkow ;-)

bo poczytania pozniej ;-)
 
RUBI

OGROMNE GRATULACJE:tak::tak::tak:

Calkiem spora ta Twoja baba;-):-)
Czekamy na foteczki:tak::tak::tak:

Ja przed porodem tez mialam takie jakby niby plamki nieby krostki na dloniach i nogach a swedzilay tak ze nogi to co chwile jechalam sobie depilatorem(lezac w szpitalu na podtrzymaniu)masakra,z tym ze u mnie bylo to objawem zakazenia wewnatrzmacicznego:no::no::no:


Moja Klaudie dzisiaj uzadlila osa:no::no::no:Od razu spuchła Jej cala dłon i zrobila sie twarda,ale mala nawet nie zaplakala:szok::szok::szok:
W domu dałam Jej encorton i juz jest lepiej:tak::tak::tak:
 
Szukamy osób, które zechcą wziąć udział w tworzeniu nowych produktów przeznaczonych dla dzieciaków z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Możliwość udziału w projekcie jest bezpłatna!!! Chętnych, proszę o kontakt na PW.

Poproszę więcej informacji, bo pomysł wydaje się być ciekawy. Czy będziemy mieli możliwość wydawania opinii na temat leków??? Jeśli tak, a potem te opinie będą wykorzystywane to ja chętnie w tym wezmę udział.
 
Rubi jeszcze raz gratuluję!!!! Ja wysypkę w szpitalu dostałam na piersiach udach i ramionach pielęgniarki powiedziały że to od szpitalnej koszuli i pościeli bardzo często to się na oddziale zdażało:-D:tak::-D:tak:
 
reklama
adusia ;-) dzieki za gratulacje ;-)

co do wysypki to ja ja mialam najpierw na brzuchu (jeszcze w domu), potem poszlo na nogi i na koncu na rece - zawsze od zewnatrz i symetrycznie... wygladalo to na wysypke na tle hormonalnym ale jak wrocilam do domu to zaczela znikac... co do poscieli to tez radzili zebym miala swoja ale ja w tym szpitalu lezalam nie pierwszy raz - pralnia jest jedna - piora tam posciele ze wszystkich oddzialow...
pewnie w moim przypadku byla to wysypka hormonalna a posciel dodatkowo draznila i poglebiala swiad - najwiekszemy wrogowi nie zycze czegos takiego :baffled::baffled::baffled:
na ale teraz jest juz niemal OK - zostaly mi prawie niewidoczne slady tam gdzie bylo najgorzej ;-):baffled:
 
Do góry