reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

apropo świąt to ja niestety nie dałam rady... nawet dziś pare krówek zjadłam... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: nie umiem nie jesc słodyczy... po holenderskich tez go wywaliło....

mokka witaj! odzywaj sie czesto
agamal my milismy kolki przez pierwsze 4 m-ce i teraz dzieki bogu ich juz nie mamy...



 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci miały kolki, moje dziecko ma skazę białkową i mimo swoich 4 miesięcy nadal ma kolki. Karmię syna piersią, jestem na ścisłej diecie, podawałam różne specyfiki - nic nie pomaga. Kiedy ten koszmar się w końcu skończy?
tak. mój malec miał często i nadal miewa ( pomimo swoich 10 miesięcy) kolki lub jak ktoś woli bolesne gazy!!!
na niego działa dieta bezmleczna, a jak byl maleńki to taki specyfik gripe wather czy coś w tym rodzaju i masowanie brzuszka. przeszło mu jak odstawiłam mleko w każdej postaci - nawet masło i chleb zwykly. jak tylko sie odrobinę zapomnę to odrazu niespokojnie śpi, wierci się , rzuca przez sen, płacze dopóki mu nie odejdą gazy.
więc jaśli chcę się wysypiać to muszę być "grzeczna"

chciałabym się was zapytać jaką margarynę bezmleczną polecacie ???
 
ja na razie znalazłam cos co nazywa sie gogreen ???
nie ma tam mleka ani serwatek, pisze że tylko tłuszcze i oleje roślinne, ale ma za to betakaroten , który też podobno uczula
zwariować można!!!!!!!!!!!!
a człowiek sie tylko zastanawia od czego ta biegunka albo nowe placki na nogach
 
tak apropo Świąt to jest to faktycznie najpaskudniejszy okres dla mamy na diecie, te kuszące smakołyki !!!!!!!!!!!!!! wokoło, STRASZNE
ja staralam sie omijac kuchnie szerokim łukiem, upiekłam sobie tylko ciasto bez mleka i jajek i zabronilam innym go podjadać pod grożbą zgładzenia i dzięki temu jakos przeżyłam :)
 
Dziewczyny a dlaczego sądzicie, że jak matka karmiąca je chleb biały to może szkodzić dziecku?
 
reklama
ja w sumie nie wiem co sądzic... małego nie wysypywało tylko wtedy gdy jadłam ryz z woda... potem wsrowadziłam chleb z indykiem i była wysypka... albo zboża albo jakies zakwasy z chleba albo indyk...
miłoby było znaleźć coś zamiennie ...
 
Do góry