reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Klub mam małych alergików

reklama
No faktycznie cisza.Ale ja sama jakoś mam mało czasu,a już za tydzień wracam do pracy to w ogóle nie będę go mieć.Smutno mi......Co do kąpieli w pianie to ciężko mi coś powiedziec,bo my kąpiemy się w balneum hermal lub oliwi dolewamy do wody i to wszystko.
 
no my tez tylko w oilatum... a Macius uwielbia sie kapac,pianka bylaby uwienczeniem szalenstw wodnych.jednak boje sie czegokolwiek sama dodawac.
no ja juz w ten poniedzialek wracam do pracy,wiec pewnie pozno wieczorem skrabne pare slow, bo jak wroce do domu to tylko bede dopieszczac mojego brzdaca
 
Rubi!
Kiedyś pisałaś, że służysz radą, więc piszę. Michaś ma obecnie skończone cztery miesiące i skazę. Powiedz, co sądzisz o testach z krwi? Jestem cała chora, jak pomyślę o wprowadzaniu mu jedzonka za dwa miesiące...No i ten nieszczęsny gluten- od szóstego czy dziesiątego miesiąca, bo głosy są podzielone? Zmagamy się z tym świństwem już tyle czasu, moja dieta pomaga, więc jak pomyślę, że moje mleko niedlugo nie wystarczy...Nie mam zielonego pojęcia jak mam zacząć. Udać się do alergologa,żeby ustalił, co będzie mógł jeść? Znasz kogoś w Wawie?
Skrobnij coś w wolnej chwili, będziemy wdzięczni.
Odpowiem, jak tylko znajdę chwilkę. Synka swędzą dziąsełka i troszkę marudzi, no a nie ma to jak rączki mamusi...
 
mamamichasia :-)

ja miesiac temu robilam testy z krwi Monice ALE ja nie bylam na diecie bezmlecznej... caly problem z testami polega na tym ze mama najpierw przechodzi na diete bezmleczna albo lekarz zapisuje preparat mlekozastepczy a dopiero potem robi sie testy...

testy wykrywaja / albo nie wykrywaja przeciwciala na bialko mleka krowiego (albo inny alergen) a jesli sie go wyeliminowalo to moze tych przeciwcial nie byc...

dlatego czasem wyniki testow swiadcza o tym ze alergii nie ma a obserwacja odwrotnie :-:)wściekła/y:
 
Hej Kochane!
Poszłam w końcu z Filipem do dermatologa. Pani Doktor przepisała nam 3 robione kremy na tą jego suchą skórę z widocznymi pod światło krostami bądz kaszką. Jeśli te kremy nie pomogą tzn, że wina lerzy po storonie mleczka. Dodam, że mój mały jest na sztucznym mleku. Kupiłam na własną rękę nutramigen. Udało mi się tylko musiałam donieść receptę. Na szczęści z dobrego serca wypisala mi ją dermatolog żeby oddać tej farmaceutce. Jednak Doktor powiedziała, że mają zakaz wypisywania mlek bo od tego jest rodzinny. Skóra syna poprawiła się jednak puszka mleka się skonczyła. Moja rodzinna powiedziała, że nutramigen to chemik i nie chce mi tego przepisać!!!! Bylam u niej wczoraj i jej powiedzialam, ze jak te kremy nie pomogą to dermatolog powiedziała, że trzeba przepisać te mleko. Odburknęła coś pod nosem. Zrobiliśmy też sobie morfologie. Moja ok ale Filip ma anemie!!!! A WASZE DZIECIACZKI TEŻ JĄ MAJĄ??? Od wczoraj podaje małemu mleko enfamil ha a w nocy ar bo bardziej syte. Ciekawe co z tego wyjdzie????
 
reklama
Cukiereczek,a może u twojego synka nie ma skazy.A ile on wogole ma miesięcy?U nas piliśmy nutramigen 1,5 miesiąca i niebylo jeszcze gwaltownej poprawy,a Ty piszesz że po 1 puszce.Nutramigen to ostateczność.Ja bym dawala normalne mleczko i zobaczyła czy kremy pomogą.Jeśli nie to wtedy pomyśl o zmianie mleka.Pozdrawiam
 
Do góry