reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kłopoty z naszymi dzieciaczkami

Lekarze zalecają do pierwszego roku życia, starsze dzieci mogą już jeść produkty wzbogacone w wit. D więc nie ma potrzeby jej podawania.
Tylko ważne żeby podawać jedną kropelkę nie więcej.
No i ja bym sprawdziła czy w tych kaszkach nie ma wit.D jak jest to nie ma potrzeby podawać, dzieciaczek niedługo zacznie więcej jeść i witaminki mu wystarczy.:-)
 
reklama
Nasze pokolenie kojarzy tran z bardzo zlym smakiem :-) ale teraz juz wlasnie wymyslili rozne takie o smaku np cytrynowym. Cos czuje ze za pare lat znow bedzie bum na tran. Skoro juz powoli niektorzy lekarze do niego wracaja.
 
Rewelacja ten smakowy tran, jak pszczoła będzie większa to na pewno jej będę podawała, bo nie wiadomo czy po mamie nie odziedziczy wstrętu do ryb :-D
 
ja wlasnie slyszalam opinie mojej pediatry z Pl ( leczyla rowniez mnie a teraz moje dzieci i siostry ) ze wlasnie Eskimokid3 jest swietny i wart podawac o dziecku :tak:
 
reklama
witam dawno mnie tu nie bylo,,,,,ale mam pewien problem,,,,,,poniewaz od pewnego czasu moj maly zamiast spac u siebie w lozku w nocy przychodzi do nas i tak jest co noc,,,,,okolo 4 rano juz zjawia sie w pokoju,,,,nie spi sam w drugim pokoju bo spi z bratem starszym,,,,,,,,czy to normale????zaczelo sie w sumie od dania kiedy poszlam do pracy:sorry2:w sumie nie wiem co robic,,,,,jesli ktos mial podobny problem prosze o porade,,,,,:-)pozdrawiam
 
Do góry