reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

Patija moze to skoki rozwojowe?Pola znalazla takie cos:
Forum Kobiet :: Plotki i Kobiety :: Dyskusje Kobiece :: Zobacz temat - Skoki rozwojowe u dziecka

Nasz Kubus jak spi tak spi ale nie ma problemow z zasypianiem, wkladamy do lozeczka dajemy pieluche tetrowa i sie rpzytula do niej ale nie zawsze. Ostatnio spodobal mu sie folder reklamowy UPC..przyslali z faktura i maz ogladla a tam na pierwszej stronie Wileki Ptak i cala ferajna z Ulicy Sezamkowej...jest normalnie zfacsynowany :-) i na co dziecku grzechotki? heheh
 
reklama
a my jednak musimy chodzić na rehabilitacje:-( Paula ma problemy z układem nerwowym:-( dzisiaj jesteśmy po pierwszej serii ćwiczeń i jest to metoda Volta (dobrze pisze??) makabra w jaką Paula histerie wpadła:baffled::-( a na dodatek mam powtarzać do 4 razy dziennie:szok: yyyhhhyyyyyyyyy:-(
 
Współczują Kaira:-:)Paula się napewno przyzwyczaji i lepiej będzie znosić ćwiczenia:tak:a co jej właściwie dolega? Napewno wszystko bedzie dobrze!!!
Megusek chyba mnie uratowałaś!! Dzisiaj znowu od 20 zaczeli marudzic, nakarmiłam małego i do łózeczka. zaraz zaczoł marudzić, po chwili juz wrzeszczał. dałam smoka, cisza za pół minuty mu wypadł odrazu wrzask. po półgodzinnym wkładaniu i wypluwaniu smoka wcisnełam mu w rekę pieluche on nakrył sobie twarz, wyciszył się i zasnoł.HURA!!!!!:-D Mam nadzieje że to się sprawdzi:tak:
 
Kaira musisz sie przekonac i robic wszytkie cwiczenia spokojnie z wyczuciem i nie w pospiechu bawcie sie tym !! Vojta to dobra metoda tylko rodzice sa ciezcy w realizowaniu jej w domku wiec blagam nie badz jednym zz tych rodzicow przez ktorych nie pracuje z dziecmi!! spokojnie po troszeczku po malutko smiej sie przytulaj caluj bedzie ok.. Paula po paru seriach sie przyzwyczaji nie martw sie... jak cos to pisz pytaj sie podpowiem kursu nie skonczylam bo jeszce sie tak nie dorobilam ale troche pracowalam i jeszcze troche pamietam jak costo moze jeszcze Meggi podpowie wiecej:tak:
Patjia ale moze to przejsciowe a tesciowa to do kata za to ze ci nie pomaga przy usypianiu dzieci.... tylko krzyczy na ciebie... :happy:
 
a zapomnialm napisac o sobie ja dzis mialam gigantyczne spiecie z Ptyskiem bo nagle okazalo sie ze strszy ma goraczke 37,8 jest to dziecko onkologiczne i szybko lapie wszytkie swinstwa przez caly dzien marudzil o jedzenie ale on marudzi zawsze wiec stwierdzialm ze dzis dieta i koniec a tu prosze wiec do jnie pretensje ze dziecko chore a ja temat skonczylam tak ze poprosilam o wyprowadzke malego i jego tatusia bo ja nie bede siedziala w szpitalu z chomikiem co troche bo tamtem przynosi choroby do domu mam ogromne wyzuty sumienia za to ale wiem ze o swoje dziecko musze walczyc jak tygrysica bo nikt tego nie zrobi za mnie a nie moge pozwolic na to zeby ten tez mial takie problemy ze zdrowiem!! oj depresja taka ze ochocho a nikt nie che sluchac ze cos mi jest nie tak wszyscy mowia ze musze czuc sie dobrze i juz a ja chyba przestajae sobie radzic.... za duzo tego ...pa laski wybaczcie komus musialam sie wygadac ile sie teraz wyryczec w poduszke:-(
 
staram się robic to spokojnie ale jak patrze że ona tak krzyczy to:-:)-:)-( robiłam te ćwiczenia pierwszy raz dzisiaj i rehabilitantka powiedziała że dobrze robie...troszke nie wychodzi mi to trzymanie główki ale jutro będe miała okazje poćwiczyć...
najgorsze jest to że wizyta 50zł kosztuje:szok: a co tydzień tzreba chodzić:szok: chyba jednak założe skarbonke bo do naszego spotkania to zbankrutuje:baffled:
Paula przekręca główke tylko w jedną strone i jak się jej przesówa zabawką nad głową to baaaardzo cięzko idzie jej odwrócenie główki i robi banana a poza tym nózki nie trzyma razem i jedną rękę odchyla do tyłu tyle tego jeszcze było że wole sobie nie przypominać...

Patija widze że u Ciebie metoda zpieluszką też działa:-D jak Paula już zasypia przy cycusiu to odrazy wkładam do łóżeczka ale wtedy się budzi więc przykryam twarzyczke terą i odrazu zasypia niesamowite...
 
O *****!!! Przepraszam, za słownictwo, ale ...Kaira-moje dziecko robi dokładnie to samo, co Twoje. Od pierwszej wizyty u lekarza chodzę do fizjoterapeuty, która kurna nic nie widzi!!! Owszem każe przychodzić, wyjmuję małą z wózka. Kładzie ją, wodzi przed oczami zabawką, próbuje posadzić małą i na tym kończy się jej pomoc. Ani pierwsza lekarz, ani fizjoterapeutka, ani nasza domowa u której byliśmy i mówiliśmy co dziecko robi nie widzą problemu!!! Za chwilę trafi mnie szlag!! Chyba wsiądą w samolot i polecę do POlsk,i na jakąś kontrolę!!!RWA MAĆ!!!! Co mam robić?>>?Dziewczyny, gdzie mogę znaleźć coś o tych ćwiczeniach Vojty???POMOCY
 
Pola spokojnie...niektorzy neurolodzy czekaja do konca 3-mca bo czasem dziecku to sie wszytsko poprawi przez zwykle pielegnowanie. My tez mamy wzmozone napiecie. Masujemy Kube, cwicze z nim na brzuszku,mowie do niego lagodnie. Wizyte u neur. mamy poczatkiem marca i wtedy podejmie decyzje czy mamy isc na rehabilitacje. Ja widze poprawe, nie jest juz taki napiety.
 
Ja taka narwana zawsze byłam..Ale u mnie jest akcja-reakcja :) Martwię się bo tutaj medycyna w lesie, nie to co w POlsce...Naprawde!!
Znalazłam informacje o metodzie i mam prośbę do dziewczyn "w temacie". W artykule, do którego link dam poniżej są podane reakcje dzieciaków, ale nie jest opisane, jak należy to zbadać. POmóżcie, jak mogę pomóc Mai??Dzieci i Niemowl
 
reklama
Pola spokojnie, ale sie porobilo. Nie bylo mnie troszke a tu tyle zmian. Faktycznie lekarze czekaja do trzeciego miesiaca z diagnoza. Pola moze jednak mai nic nie jest. Ja sie denerwowalam, ze maly tak podnosi glowke jakby chcial usiasc a tu czytam na forum, ze Wasze dzieciaczki tez cwicza brzuszki. Kuba do dzis ma problemy brzuszkowe i tez lekarze sie tym nie przejmuja. Spi w nocy ladnie od 9 do 9 rano z jednym karmieniem na wpol spiaco ale kolo 4 zaczyna sie krecic, puszcza baczki, spi plytko. Musze go przewracac z boku na bok, zeby gazy latwiej wylecialy i tez sie nikt tym nie przejmuje. Poza tym zeby zrobil kupe musze go wziac na rece. na lezaco prezy sie i nadyma ale nic mu nie wychodi, wiec jak widze ze steka podnosze go. na szczescie w nocy nie robi, tylko w dzien.
 
Do góry