reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

Buziaczki dla chorych dzidziow i zdrowych dzidziow!!!

Moze to skoki rozwojowe winne sa problemom z zasypieniem? poszukajcie bo gdzies o tym czytalam
 
reklama
moja Lilcia o dziwo nie ma problemów z zasypianiem, o dziwo dlatego bo kiedyś nie było na nią rady. a teraz kładę do łóżeczka i sama zasypia, nie płacze.wyjątkiem jest tylko wtedy gdy męczy się z kupą a to zdarza się jej coraz częściej, pręży się, stęka ale mało przy tym płacze, potem sen. jest jedna różnica. kiedyś mała przesypiała po 2, 3h a teraz pół godzinki, no zdarza się i godzinka ale to góra...trudno zrozumieć, ale może rośnie i potrzebuje mniej snu.
 
Ola też w ciągu dnia ma tylko pół godzinne drzemki, ale wieczorem jak ją koło 17.30 nakarmię, nie dopuszczam by zasnęła. Kąpiel po 19stej, karmienie i zazwyczaj (bo ostatnio tak bywa odpukać) o 20stej Ola już śpi w łóżeczku. Potem około 5h snu i karmienie.
 
Dziewczyny, może wiecie w jakich proporcjach rozrabia się glukoze z wodą? N opakowaniu nie ma instrukcji :baffled::confused:
 
dla dzieci 25g na 100ml glukoza dla takich jak nasze maluch mozesz nawet zrobic 50g na 100ml tylko taka podajesz nie wiecej niz raz dziennie... ja co najmniej stosuje tak moze Beti cos konkretniejszego poradzi..:happy:
 
pola naprawdę fajny art.:tak: .
oh laseczki mój maluch odkrył do czego może służyć mu kciuk:-D . Ssie go kiedy tylko nadarzy się jakaś okazja i jak się już zassie na dobre to nie może przestać:-D . już nawet zamienił smoka na paluch. a przy karmieniu jak mu wyciągnę butelkę to paluch do buzi automatem idzie!
oto przykład
Zdj%eacie(69).jpg
 
Kasia moja Lila identycznie. już smoka nie pcham i i tak przegrywa z piąstkami. ślini się wtedy jak cholerka. cała bluza mokra...
 
reklama
Oliwka też ciamka rączki i chyba to lubi...Ale jak daję jej smoka to zasysa i nie chce oddać a rączki wtedy służą do machania i bicia mnie po twarzy ;-) .
 
Do góry