reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

reklama
hi, hi...Patija rzeczywiście trochę za wczesnie.nie wiem co odpowiedzieć na większość pytań...:-D
 
Maksiu,duuuuużo zdrówka!!!
Słyszałam,że teraz to w ogóle jakaś plaga z chorującymi dziećmi,w szpitalach brakuje miejsc na oddziałach dziecięcych,dzieciaki leżą na korytarzach,lekko podleczą chorego malca i wysyłają do domu,żeby zrobić miejsce następnemu...
Więc życzę wszystkim Waszym dzieciaczkom ZDROWIA,ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA!!!!
 
oj Kasiu to przykre. oby u Maksia nie przerodziło się to w coś gorszego. moja Lila miała najpierw zap. oskrzeli a po kilku dniach zap. płuc. dużo zdrówka dla MAksiczka...ucałuj go od cioci.
 
dzięki za wsparcie w imieniu moim i przede wszystkich maksia. heh a dzisiaj miałam jechać na uszka, ale gdzie z takim chorym skrabem.
no ponoć plaga zachorowań panuje, podczas wizyty u lekarza na korytarzu same mamusie z wóżkami! w aptekach ten sam widok.
mojemu się polepsza. zaraz będę się uczyć od teściowej posługiwaniem gruszką do nosa, bo jakoś za cholerę mi to nie idzie:-D
 
już potrafię:-D . mam jeszcze taki spray do noska na katar "sterimar". fajnie się po nim śluź rozluznia i spływa do noska. potem tylko grucha i nos pusty. polecam spray na katarek. rewelka:tak:
 
Jak moje małe szczęście miało katarek to używałam kropelek Nasivin,fajnie się je dozuje,bo wystarczy z dołu nacisnąć i wylatuje tylko jedna kropelka.
A tak to mamy sól morską jak Oliwka ma zatkany nochalek (u nas w mieszkaniu jest suche powietrze i czasem przez to nosek jej się zapycha)
 
kasia duzo zdrowka dla maksia niech jak najszybciej bedzie zdrowy:-)
faktycznie aspirator frida jest super u mnie sie sprawdzil i sol morska marimar:tak:
mi tez wyszlo ze jestem prawie super rodzicem wiec calkiem niezle;-) ale ile to sil kosztuje:-D ja czasem wieczorm jestem tak padnieta ze nie wiem jak sie nazywam;-) :-D
 
reklama
ja też się podpisuję pod tym: aspirator Frida - super:tak: lepszy niż gruszka:tak:
A my jesteśmy po wizycie u ortopedy.Okazało się że z Mateuszka biodrami jest wszystko w porządku:-)Jeszcze USG dla pewności i za miesiąc do kontroli. Pediatra trochę nas wystraszyła,ale lepiej dmuchać na zimne:tak:
 
Do góry