reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Widze,ze fajniutkiego masz synka:-):-) jak sie wam zyje w Austri? Ja juz od 10 lat w DE ale za Polska i tak tesknie:-(Teraz mam zajecie przy Lauruni to jakos czas leci:-):-)
 
A dziekuje dobrze.Tesknimy takze ale na szczescie mozemy wsiasc w auto i pojechac mamy 500km do domku i to jest jakies 5-6 godzin jazdy wiec nie jest tak zle.Kiedys bywalismy czesciej ale teraz odkad maly jest to meczy nas taka weekendowka.
Ja nie pracuje siedze w domu z malym,wynajmujemy mieszkanko i nawet znalezli sie znajomi takze z PL.Robi sie coraz fajniej.
Ostatecznie czy zostajemy na stale czy nie zdecydujemy jak Victor bedzie szedl do szkoly.Tak postanowilismy wtedy woz albo przewoz.Ja w sumie jestem za zostaniem bo jak narazie w PL nie mamy co szukac(niestety)
 
Witam witam:-):-)po dluzszej nieobecnosci sorki;-)u nas bylo troche zamieszania przez karnawal no i inne sprawy:angry::angry:ale juz wszystko powolutku wraca do normy:no:pozdrawiam cieplutko:-)
 
Dobrze,ze jestes.Juz myslalam iz znowu watek zamiera.Ja tez ostatnio z czasem gorzej ale BB staram sie na bierzaco czytac:-)
 
Jak sie postaramy to moze nie:eek::eek: Laura wlasnie skonczyla koncert ma juz 2 zabki wszystko wskazuje,ze ida jej nastepne cierpi biedna:-:)-(tak mi jej zal teraz usnela podalam jej OSANIT posmarowalam dziaselka zelem.wczoraj skonczyla 7miesiecy:-):-)A jak sprawuje sie maly Wiktorek buziaczki dla niego;-)
 
Zeby u nas tez byly koszmarem ojjjjjjjjjjjjjj najgorsze czworki ale za to ostatnie piatki wyszly bezobjawowo:-)Victorek dziekuje dobrze,rozrabiaka maly hehe.A czy Laura juz raczkuje,Victor co prawda pozno zrobil sie mobilny ale niektore dzieciaczki chodza przed roczkiem.
 
raczkowanie to moze nie jest ona odpycha sie nogami do tylu:baffled:przewraca sie z boku na bok uwielbia to :tak::tak:siedzi juz stabilnie sama potrafi zajac sie zabawkami no chyba,ze sie znudzi to szuka cos innego:-):-)
 
reklama
wlasnie widze ja w kamerze obudzila sie:happy::happy: ide do niej pogoda jest piekna wyjde z nia troszke na spacerek:tak::tak:narka;-)
 
Do góry