reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Nie zostajemy tutaj jutro tesciowa i szwagirka przyjada a my w Pl musimy byc 9 stycznia na rozprawie jako swiadkowie dlatego swiata i sylwek w austrii bedzie
 
Hej
ostatnio jakos nie zagladalam na BB:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas duzo sie dzieje bo juz wyjazd tuz tuz...samochod sprzedalismy i mierszkanie tez juz wynajete takze nie ma odwrotu:-):-):-)teraz musimy cos w szkocji znalezc i ok bedzie:-):-):-):-)
Bylysmy przez moment 3 a teraaz znow dwie zostalysmy:no::no::no:
 
No jakis martwy ten wateczek niestety.A ja teraz z Klodzka klikam i zostaje do 13 :-D
Fajne takie przygotowania chyba co:confused:no i pewnie meczace.
 
no u Nas ciagle przygotowania
wczoraj bylam w szkole u dziewczyn musalam odbyc 5000 rozmow takich wlasnie z typu troski ale jakos przezylam takze szkole mam juz z glowy uffff
teraz trzeba wziasc sie za tlumaczenia dokumentow:tak::tak:
 
reklama
No a jak dziewczyny na wyjazd reaguja?I jak synek wie co sie dzieje bo nie wiem co maja w glowie niespelna 3 latki to jeszcze przedemna:-)
 
Do góry