reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

Cześć tak w Pl byłam ponad tydzień i w czwartek znów jedziemy.My przeważnie tylko w Kłodzku siedzimy pewnie nieraz się mijamy ale nie poznajemy się:-)O i twój avatarek też zniknął oj ja też musiałam wklejać od nowa po ich awarii.
 
reklama
chwilowo mnie brak na forum pod moim nickiem bo zostalam zbanowana za dyskusje na forum
wroce za miesiac ale mam drugi nick wiec pisac moge.
No moze i sie mijamy ale kto to wie?
Fajnie tak sobie podrozowac
 
Fajnie nie fajnie nieraz to męczy jak musisz a ochoty brak.Z tym banowaniem to nieciekawie a za co blokują??Jak dostaniesz upomnienie czy co?
 
ja podyskutowalam troche na forum ale poprostu oburzylo mnie podejscie jednej niby przedszkolanki z forum do dziecka nadpobudliwego w jej grupie w przedszkolu no i zostalam zbanowana.
my w kłodzku tylko do konca stycznia pozniej postanowilismy wyjechac do szkocji
pozdrawiam
 
No niektore mamy to przesadzaja to i przedszkonaki potrafia.
Super Szkocja a macie juz tam cos na oku czy tak w ciemno jedziecie??I co z dziecmi ??
 
jestesmy w trakcie szukania pracy dla Przemka ,ja narazie nie bede pracowac bo dostane zasilki na dzieci wszyscy razem jedziemy mamy plan 31 styczen.:-):-):-)
 
reklama
Hej
my ciagle nie mozemy dojsc do siebie tzn ja i mlody jeszcze na lekach,mlody na zastrzykach juz jutro bedzie tydzien,jutro idziemy do kontroli no i zobaczymy co dalej.
 
Do góry