reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

MMaxa na slasku jest troszke inaczej;-) Imprezy zaczyna sie od ciasta, a potem dopiero kolacja:tak: Zreszta wiele rzeczy jest inaczej, wesela np. zaczynaja sie kolo 11-12 w kosciele. Ja mialam slub w lodzi, i dla nich godzina 16 to bylo bardzo wczesnie:sorry:

Dorotka, ja mam fajna salatke z makaronu tortellini, do tego pomidor, ogorek kiszony , szynka i por, wszystko kroisz w kosteczke, mieszasza z ugotowanym makaronem, mieszasz z majonezem i doprawiasz, pysznie, szybko i duzo wychodzi;-)
Trafilas w samo setno Nie wiem jak jest w innych rejonach Ale ty wiesz hihih I dokladnie u nas zaczyna sie od ciasta hihihih:tak:
Dokaldnie u nas wesela najpozniej to od 14 sie zaczynaja :tak:

Dzieki za przepis
 
reklama
Hmm a ja dalej nie wiem jak podac czy najpierw ciasto czy jakies zakąski :-D U nas sie roznie robi :-) he he
Maksiowa podaj przepis na sałetke Gyros i te sledzie pod pierzynką :-)
 
u nas najpierw był tort, ciacha i kawa (o 17.00)
chciałam tak bo do kolacji były również procenciki :cool2: a niektórzy jak wypiją choćby drinka czy dwa, już nie jedzą słodkiego
a tak każdy dostał kawał tortu i się nie wykręcał ;-)
Martynka ja gyrosa robię z przepisu Asi (na przepisowym podawała) wychodzi super i rodzinka uwielbia, na urodzinach też był
Magda tą sałatkę na pewno wypróbuję :tak:
 
Na przepisowym znalazłam taki przepis: (ta robisz Mirabelka??)

Gyros(salatka)

puszka kukurydzy, groszku i fasoli czerwonej do miski
kilka ogorkow konserwowych pokroic
czerwona papryka pokroic
kapusta pekinstka tez pokroic oczywiscie
0.5 kg filetow z kurczaka pokroic w kostke i wymieszac z 1 opakowaniem przyprawy do Gyrosa i usmazyc.jak wystygnie dorzucic do michy
6 lyzek keczupu i 4 majonezu dodac do tego wszystkiego i wymieszac.
i odstawic zeby sie przegryzlo a potem schowac zeby nikt Wam nie zjadl bo mozna jesc w kolko

A w internecie sa takie co sie robi warstwowo i wszystkie bez czerwonej fasoli.
 
Martynka dokładnie ten, tylko ja bez papryki robię. A składniki mieszam wszystkie oprócz pekińskiej, którą to pokrojoną w drobne paseczki "wysypuję" na wierzch jak pierzynkę
Gosia ;-):-)
 
Na przepisowym znalazłam taki przepis: (ta robisz Mirabelka??)

Gyros(salatka)

puszka kukurydzy, groszku i fasoli czerwonej do miski
kilka ogorkow konserwowych pokroic
czerwona papryka pokroic
kapusta pekinstka tez pokroic oczywiscie
0.5 kg filetow z kurczaka pokroic w kostke i wymieszac z 1 opakowaniem przyprawy do Gyrosa i usmazyc.jak wystygnie dorzucic do michy
6 lyzek keczupu i 4 majonezu dodac do tego wszystkiego i wymieszac.
i odstawic zeby sie przegryzlo a potem schowac zeby nikt Wam nie zjadl bo mozna jesc w kolko

A w internecie sa takie co sie robi warstwowo i wszystkie bez czerwonej fasoli.
Ja robie warstwowo i bez papryki
A śledzie prościzna
Układasz warstwowo
płaty śledziowe pokrojone w kawałeczkach
cebulka pokrojona w kosteczke
warstwa majonezu
jajka pokrojone w kosteczke
znów warstwa majonezu
i żółty ser starty na tarce

Tylko najlepiej jakieś pół godziny przed robieniem pokrój cebule troszke dodaj cukru i soli. Potem ją wyciśnij i dopiero na śledziki. Wtedy będzie taka mięciutka. No i jeżeli kupisz śledzie takie w wiadereczku a'la Matjas solone to je troszke pomocz w wodzie
SMACZNEGO
 
A ja sie wkurzylam juz przed roczkiem Bo tescie sie juz wykrecaja :-(
Juz zas tesciowa wymysla ze jest chora i nie wie czy przyjada :-(
Noz kurna tyle lat jestem z G a oni ani razu nas nie odwiedzili Do drugiego syna potrafili na roczek wnuczka przyjechac a do nas nie :-(
Nie lubie ich ale mogliby sie raz skupic i przyjechac do Oliwki Oni ani razu jesczze do niej nie przyjechali Nawet jak sie urodzila to mysmt jechali pozniej jak mala kilka miesiecy :-(
Oliwka jak ich widzi to plakala ostatnio bo ich nie zna
A pozatym moze to wrednie zabrzmi ale liczylam na ich kase Ze dadza kase a pozniej Oliwce cos kupie jak bede potrzebowala
Na nasz slub tez nie przyjechali Ona zawsze wtedy chora Chyba z ALKOHOLU alkoholiczka jedna Ach wkurzylam sie No ale nic przynajmniej bedzie spokojniej jak ich nie bedzie Tylko ze bedzie wtedy tak normalnie bo tylko my wszyscy bedziemy plus iza i artur Iza to chrzestna z mezem I nitk wiecej tak dziwnie No ale nic bedzie jak bedzie To dzien Oliwki i postaram sie aby byl najszczesliwszy :-)
 
reklama
A ja sie wkurzylam juz przed roczkiem Bo tescie sie juz wykrecaja :-(
Juz zas tesciowa wymysla ze jest chora i nie wie czy przyjada :-(
Noz kurna tyle lat jestem z G a oni ani razu nas nie odwiedzili Do drugiego syna potrafili na roczek wnuczka przyjechac a do nas nie :-(
Nie lubie ich ale mogliby sie raz skupic i przyjechac do Oliwki Oni ani razu jesczze do niej nie przyjechali Nawet jak sie urodzila to mysmt jechali pozniej jak mala kilka miesiecy :-(
Oliwka jak ich widzi to plakala ostatnio bo ich nie zna
A pozatym moze to wrednie zabrzmi ale liczylam na ich kase Ze dadza kase a pozniej Oliwce cos kupie jak bede potrzebowala
Na nasz slub tez nie przyjechali Ona zawsze wtedy chora Chyba z ALKOHOLU alkoholiczka jedna Ach wkurzylam sie No ale nic przynajmniej bedzie spokojniej jak ich nie bedzie Tylko ze bedzie wtedy tak normalnie bo tylko my wszyscy bedziemy plus iza i artur Iza to chrzestna z mezem I nitk wiecej tak dziwnie No ale nic bedzie jak bedzie To dzien Oliwki i postaram sie aby byl najszczesliwszy :-)
Dorotko, Czarna ma rację!!!! A Twoj G. to moglby cos rodzicom powiedziec, bo tak sie nie robi!!!! Nie ma gorszych/lepszych wnuków! Tulę Cię mocno! Obejdzie się bez nich, a jak piszesz, to będzie przynajmniej święty spokój :tak:
 
Do góry