reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
U nas tort kupiony "u sowy". Okazało się, że krem barwi język wiec wszyscy mieli dodatkowy ubaw. Ja nie piekę, bo moje niezawodne ciad\sto czekoladowe we wtorek nie wyszło więc coś z moim piekarnikiem się dzieje, bo to już nie pierwsza potrawa, która się spiekła, a ciasto z wierzchu czarne, a w środku surowe było :no::wściekła/y:
A na prezent dostał to o czym wcześniej pisałam - auta wadera i wodny świat puchatka, a od teściów i chrzesnej dwa zestawy duplo (postarali się ;-))
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj zamówiłam tort - 70zł bedzie kosztował.
Dziewczyny jakie miałyscie/ bedziecie miały menu na urodzinkach?? Co podałyscie w jakiej kolejnosci?? Najpierw jakies jedzonko czy ciasta a potem kolacja czy jak??
I jakie potrawy macie?? Ja nie chce standartowego obiadu, bo mam na 16, no ale mysle o jakims kurczaku, sałatce i własnie nie wiem co jeszcze. Podrzuccie pomysły. No i nie wiem czy najpierw kawa i ciasta, czy najpierw jakies jedzonko, potem ciasta... Pomozcie
 
Martyna wow chciałabym taki tani tort:))
u nas bedzie tak: 3 sałatki, pałki od kurczaka, chyba kieszonki z kurczaka z pieczarkami i serem , karkówka w sosie (kiedys pisałam przepis)i może jeszcze jakieś mięcho (ale nie wiem jakie) do tego bagietki, może frytki lub lukeczki ziemniaczane albo ziemniaki pieczone, To nie bedzie typowy obiad;-) Potem ciasto kawa i tort. I finito. Może się nie najedzą ale głodni też nie będą chyba:rofl2:
 
ciacho i tort
2 sałatki jedna z fetą, druga Asi- tzn siostry M z makaronu podobnego do ryżu, skrzydełaka po diabelsku i rolatki z karkowki
 
U nas tort kupiony "u sowy". Okazało się, że krem barwi język wiec wszyscy mieli dodatkowy ubaw. Ja nie piekę, bo moje niezawodne ciad\sto czekoladowe we wtorek nie wyszło więc coś z moim piekarnikiem się dzieje, bo to już nie pierwsza potrawa, która się spiekła, a ciasto z wierzchu czarne, a w środku surowe było :no::wściekła/y:
A na prezent dostał to o czym wcześniej pisałam - auta wadera i wodny świat puchatka, a od teściów i chrzesnej dwa zestawy duplo (postarali się ;-))

Śliczny torcik :-) i niezła akcja z tym kremem hahaha, pezenciki też bardzo fajne. Pati a jak ci się widzi ten kubuś puchatek?bo chcemy go kupic Maciusiowi za pieniążki z roczku i nie wiem co lepiej czy ten wodny świat czy to
WYSPA TELETUBISI DO KĄPIELI TOMY TELETUBISIE (784635967) - Aukcje internetowe Allegro
Ja wczoraj zamówiłam tort - 70zł bedzie kosztował.
Dziewczyny jakie miałyscie/ bedziecie miały menu na urodzinkach?? Co podałyscie w jakiej kolejnosci?? Najpierw jakies jedzonko czy ciasta a potem kolacja czy jak??
I jakie potrawy macie?? Ja nie chce standartowego obiadu, bo mam na 16, no ale mysle o jakims kurczaku, sałatce i własnie nie wiem co jeszcze. Podrzuccie pomysły. No i nie wiem czy najpierw kawa i ciasta, czy najpierw jakies jedzonko, potem ciasta... Pomozcie
Ja najpierw podałam obiadek :zrazy dewolaje i karkówka z ziemniakami i kluski śląskie + surówki. potem ciasto i torcik no i kolacje musiałam też postawić bo wszyscy byli z moich rodzinnych stron i czekała ich podróz do domku.
 
reklama
Czarna ja za tort na chrzest płaciłam 55 zł :-) A było 10 osob, a jeszcze prawie poł zostalo :-) he he
A teraz tez biore z tej cukierni, ale juz podrozały, a bedzie tej samej wielkosci :-) he he
 
Do góry