reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Kurczę, u nas będzie tort 1,5kg. Trochę dużo, bo nikt nie zje więcej jak kawałek (chyba że podzielę na "kawały", np. cały na 6 części:-p).
Goście zaproszeni na 12.00. Podam obiad (karkowka pieczona, kotlety z piersi kurczaka, ziemniaczki pieczone, sos koperkowy, surówka z marchewki i z buraczków), a na przystawki: jajka z majonezem, śledzik (!lubi pływać!)z cebulą i salatka wielowarzywna (standard). Może Coś byście dodały, zmieniły, proszę o rady (BEZCENNE!!!). Potem kawa, herbata, tort, ciacho (kilka rodzajów). Typowo polnocno-wschodnie spotkanie rodzinne. Najbardziej się cieszę, że bedzie mój dziadek (ojciec taty). W końcu to jego pierwszy prawnuk płci męskiej :laugh2:
 
reklama
MARTYNKA ja dzis zamowilam maly tort na 10 osob Z napisem ROCZEK OLIWKI i zaplace za niego 28 zl :tak:Do tego Swieczka z 1 i fontanna na torta :tak:

Powiedzcie co myslicie o takim planie?
Goscie na 16 Najpier ciacho i torta A pozniej jakas kolacja i wlasnie nie wiem zabardzo co na nia dac Bo nie chce szalec Myslalam o kielbasie do grzania Wedliny ser itp wiecie jakies kanapki mozna sobie zrobic i jakies 2 salatki ( na nie tez nie mam pomyslu ? )Moze jeszcze do tego kurczaka pieczonego w piekarniku?
Co o tym mislicie I jakie salatki dajecie lub dawalyscie?
 
Lilunia ja mam ten wodny świat i powiem Ci, że dawno tak uchachanego Bartka nie widziałam, nawet moja córka chętnie chodzi do kąpieli. Dzieciaki mają domek teletubisiów taki nie do kąpieli i gdyby nie to, to też na to bym się skusiła. W sumie to nie pomogłam, ale obie zabawki są bardzo fajne. :rofl2:
 
GOSIA układ super.
DOROTKA a może najpierw kolacja a potem podwieczorek
A sałatki to super jest "Gyros" no i może śledzie pod pierzynka (u mnie zawsze robia furoree), i jajka w majonezie takie nietypowe bo ja na majonez kroje rzodkiewke w kosteczke i na to jeszcze szczypiorek i tez wszystkim bardzo smakują
 
Gosiu dzieki za przepis :-)
Przyjaciolka dala mi jeszcze jakies przepisy na salatki wiec musze cos wybrac :-)
MAKSIOWA a co masz na mysli dokladnie ? Kolacja na wstepie Goscie na 16 I po kolacji ciasto?Tylko ze ja chcialam torta o 17,25 jak sie Oliwka urodzila :-)
 
reklama
MMaxa na slasku jest troszke inaczej;-) Imprezy zaczyna sie od ciasta, a potem dopiero kolacja:tak: Zreszta wiele rzeczy jest inaczej, wesela np. zaczynaja sie kolo 11-12 w kosciele. Ja mialam slub w lodzi, i dla nich godzina 16 to bylo bardzo wczesnie:sorry:

Dorotka, ja mam fajna salatke z makaronu tortellini, do tego pomidor, ogorek kiszony , szynka i por, wszystko kroisz w kosteczke, mieszasza z ugotowanym makaronem, mieszasz z majonezem i doprawiasz, pysznie, szybko i duzo wychodzi;-)
 
Do góry