reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Czarna - zaproszenia super!! Lepsze niż wiele "profesjonalnych", kupionych...

Ja też lubię IKEĘ, bo prosta, ale faktycznie bardzo dostępna i popularna...... my wiele mebli miec nie będziemy... w pokojach raczej szafy zabudowane z drzwiami przesuwnymi, łóżko mamy z IKEi... Kuchnie będzie stolarz robił (mamy już projekt.. taki nietypowy...okleina drewniana z niektórymi szafkami czerwonymi i ciemnożółtymi, bez klamek, a raczej odsuwane przez takie wgłębienie..nie wiem jak to opisać... zresztą na dole wszystko będziemy mieli z elementami czerwonymi i troszkę ciemnożółtymi... zobaczymy jak to wyjdzie. Stoły fajne są z Paged. BRW niektóre meble ma też fajne, ale drogie... aaa... i podłoga bambusowa :-) Fajna i bardzo jasna :-)
 
reklama
Świetnie Ci wyszły zaproszonka Czarna;-)

A co do Abry to ja jeszcze nie lubię obsługi, kupiłąm tam jedna kanapę i własnie ja sprzedałam dalej hihihi
 
Czarna - zaproszenia super!! Lepsze niż wiele "profesjonalnych", kupionych...

Ja też lubię IKEĘ, bo prosta, ale faktycznie bardzo dostępna i popularna...... my wiele mebli miec nie będziemy... w pokojach raczej szafy zabudowane z drzwiami przesuwnymi, łóżko mamy z IKEi... Kuchnie będzie stolarz robił (mamy już projekt.. taki nietypowy...okleina drewniana z niektórymi szafkami czerwonymi i ciemnożółtymi, bez klamek, a raczej odsuwane przez takie wgłębienie..nie wiem jak to opisać... zresztą na dole wszystko będziemy mieli z elementami czerwonymi i troszkę ciemnożółtymi... zobaczymy jak to wyjdzie. Stoły fajne są z Paged. BRW niektóre meble ma też fajne, ale drogie... aaa... i podłoga bambusowa :-) Fajna i bardzo jasna :-)

ANIU juz mi sie te meble i twoje mieszkanie podoba z opisu :tak:Ja nie pamietam dobrze ale wy sie budujecie?
CZARNA zaproszenia super :tak:Masz babo zdolnosci ;-)

Ja IKEE tez lubie ale na szczescie mam ja daleko :-D
 
Obsluga to u mnie ok, ale meble marnej jakosci...akurat my z kompletu jestesmy bardzo zadowoleni bo brdzo wygodny i nie rozwala sie, niestety splamiony maxymalnie ale to juz sprawda dzieciakow;-)

W lodzi otwieraja pod koniec roku ikee wiec...bedzie kusisc:laugh2:
 
Ja mowie powaznie drukarnie sobie licza a ty wystaw konkurencyjna cene umiesc wzor w jakijes popularnej gablocie na allegro gdzie kolwiek i mozesz sie pobawic :)
 
Potwierdzam - Czarna - zaproszenia są ekstra! A tekściki... miodzio :tak:
Mogę sobie pożyczyć wierszyk? :zawstydzona/y:
Przyznam się że nie myślałam wcześniej o nich ale skusiłyście mnie i pewnie jakieś zaproszonka zrobię. W sumie nie planujemy "balu na 100 par" - raczej sami najbliźsi ale napewno będzie to dla nich jakaś pamiątka :-)
 
reklama
Do góry