reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

My juz po chrzcinch i po urodzinach - wyprawianych wczesniej niz faktyczne urodziny, bo to dopiero w czwartek :)
Wszystko sie udalo, Adas w kosciele troche tylko dal popalic- ogolnie sam musial raczkowac wszedzie, bo usiedziec nam nie chcial. na urodzinach tez dal rade, najadl sie rosolu i potem meczyl wszystkich po kolei.
Co do prezentow to b. fajny prezent dostal od chrzestnej- hustawke taka zawieszana np w drzwiach, ale taka old-schoolowa- z drewna i plotna- naprawde fajna :-) Do tego piaskownica, wieszaczek do pokoju, zabawke z fisher price, radio cd w ksztalcie autka z 'Cars' i plytki z muzyka dla dzieci. Do tego jeszcze stoliczek z krzeselkami chcemy dokupic, ale nie mamuta z ikei bo to strasznie niestabilne, w drewno pojdziemy.... no i kombinezon na zime- Super sa w Crocodillo i w HM'ie...
To taki skrot od nas, fotke dorzuce jak wujek fotograf nam przesle :)
o Jaaa czekam na fotki!!!! I super ze jesteście zadowoleni i juz po:-p:-p:-p a nas to dopiero czeka:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Mi sie w tym krzeselku podoba to, że Hanka dobrze w nim siedzi;-) W drewnianym zawsze zjeżdżała w dół, a dwa kupiłam je na allegro uzywane za 28 zł w praktycznie idealnym stanie:cool2:
 
mi sie z ikei podobaja mebelki:-p

A to moje gotowe już zaproszenia (wewnatrz i na zewnątrz) Wiadomo nie jest zrobione profesjonalnie ale cóż:-D:-D:-D

 
Mi tez sie podobaja meble z ikei, ale dla mnie za bardzo dostepne;-) ja lubie cos przez przypadek znalesc;-) aczkolwiek na bank do domu zakupie kuchnie ikejowska bo sa boskie i jeszcze koniecznie kanapy...sypialnie bardzo mi sie podobaja brw ale tam ceny tez sa czasami zabojcze. Odradzam meble Abry bo nie sa dobrej jakosci...
Czarna zaproszenia piekrwsza klasa:tak:
 
reklama
Do góry