reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Super z takim przynbraniem.
U nas nie przejdzie. :-(
Już sama koncepcja urodzin dla takiego malca jest hmmm... kontrowersyjna.
:-(
Iza ma już rok, J. ma 4 rodzeństwa i jeszcze nawet głupiego miśka pluszowego od nich nie dostała, że o jakiejś normalnej zabawce nie wspomnę...:-(
MALENA jakas dziwna ta Twoja rodzina :-(Przeciesz to Twoja sprawa jakie urodzinki dla Izuni wyprawicie :tak:
A swoja droga to moi tesciowie Jeszcze ani razu do Oliwki nie przyjechali Oni nas jeszcze nigdy nie odwiedzili A prezent dali raz Kase:rofl2:
 
reklama
Super z takim przynbraniem.
U nas nie przejdzie. :-(
Już sama koncepcja urodzin dla takiego malca jest hmmm... kontrowersyjna.
:-(
Iza ma już rok, J. ma 4 rodzeństwa i jeszcze nawet głupiego miśka pluszowego od nich nie dostała, że o jakiejś normalnej zabawce nie wspomnę...:-(
Malena miej ich głeboko w d... i zrób to dla was nie dla nich!!!! kurde miałam wrazenie ze jestes bardziej stanowcza i masz zdanie innych własnie głeboko w d... Wiec proszę mnie nie rozczarowywać:-D:-D A ich podejscie jest żenujące:sorry::sorry:
Ja nie miałam szaleć z ozdobami, a wczoraj w realu rozdzieliśmy się z M i przyszedł z serpentynami, balonikami itp :-D
Wczoraj wysłaliśmy zamówienie do zaproszeń. Ja będę robić jak kartki na święta - nakleimy na papier i w środku wydrukujemy jakiś wierszyk i treść zaproszenia.
Z prezentów pewnie dostanie od mojej siostry i szwagra coś takiego
WODNY ŚWIAT KUBUSIA PUCHATKA Fisher Price Disney (746609916) - Aukcje internetowe Allegro

A teściom i szwagierce nie podpowiadam, bo się znowu obrażą :no:

Piękne zaproszenie!!!!!!!!!!!!!!! i ten wodny świat jest boski chciałam takie coś kiedyś Laurze kupić:tak::tak: A może teraz Samikowi się uda:laugh2::laugh2:
 
Malena - zgadzam się z Czarną !! To Wasze dziecko i co w tym złego, że chcecie jej sprawić przyjemność ??!! Ja dość często nie zgadzam się z teściami, tzn oni z nami, ale i tak robimy swoje niezależnie czy im się to podoba czy nie.... to nasze dziecko i nasze życie...
 
czarna super wystrój, aj musze odszukać ze ślubu- troche jeszcze zostało gdzieś, dokupić jakieś kolorowe, i serpentynki - więc musimy zorganizować wypad do jakiegoś marketu
 
dziewczyny jesteście Wielkie :tak: tyle fajnych pomysłów w jednym miejscu
ja na razie mam ustaloną datę, czyli dokładnie w urodziny 17-go o 17-stej ;-)
 
My raczej tez robimy 17tego, niby przed sie nie robi, ale 24 ja mam szkołe, a Patryk sobote pracujaca, wiec nie da rady inaczej :-)
Tesciowie i prababcia beda marudzic ze przed.... Ale w d... to mam :-)
 
My juz po chrzcinch i po urodzinach - wyprawianych wczesniej niz faktyczne urodziny, bo to dopiero w czwartek :)
Wszystko sie udalo, Adas w kosciele troche tylko dal popalic- ogolnie sam musial raczkowac wszedzie, bo usiedziec nam nie chcial. na urodzinach tez dal rade, najadl sie rosolu i potem meczyl wszystkich po kolei.
Co do prezentow to b. fajny prezent dostal od chrzestnej- hustawke taka zawieszana np w drzwiach, ale taka old-schoolowa- z drewna i plotna- naprawde fajna :-) Do tego piaskownica, wieszaczek do pokoju, zabawke z fisher price, radio cd w ksztalcie autka z 'Cars' i plytki z muzyka dla dzieci. Do tego jeszcze stoliczek z krzeselkami chcemy dokupic, ale nie mamuta z ikei bo to strasznie niestabilne, w drewno pojdziemy.... no i kombinezon na zime- Super sa w Crocodillo i w HM'ie...
To taki skrot od nas, fotke dorzuce jak wujek fotograf nam przesle :)
 
My też robimy nieco wczesniej i mam to gdzieś.

Czarna zaszalałas kobieto z ozdóbkami ale masz racje. Malenko to Twoje dziecko i rób jak chcesz. To ma być fajna pamiątka dla Was. Jak nie chcą niech nie przychodzą...a swoją drogą dziwne, że tak wogóle nic...jak ja idę gdzies gdzie jest dziecko to staram sie cos mieć, choćby soczek czy ciastka.
 
reklama
U nas tez będą baloniki serpentyny i czapeczki kolorowe bo chrzestni sobie je zazyczyli :-) robie jeszcze napis który powiesze na oknie : ROCZEK MACIUSIA. to jego Świeto a jak wiadomo dzieci uwielbiaja kolorowo :-) Przygotowałam jeszcze taką prezentacje pps. jak mi sie uda to ją wrzucę na zdjęciowy. Chciałabym też zrobic sama jakieś zaproszenia. Tylko z datą mam problem bo maja u nas w bloku wymieniac rury i odobno robia przy tym straszny burdel w domku. i wciąż główkuje nad prezentem od nas dla Maciusia. i pomysłów brak.
 
Do góry