reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
Patrycja po angielsku, ale ja tez nie znam. Ale metodą prób i błędów wszytko można zrobić:tak::tak:
Podaj meila a ci prześle i moze napiszę ci podstawowe rzeczy co i jak;-)
 
Hmm z tego co wiem to fakt nie sa zjadliwe ale co tam kto by jadl torta hehe beda lepsze smakolyki a tort tylko dla swieczki :-p:-D
Agu, czarna masz racje sama upieke ale za jakis czas bo te ich produkty tutaj sa jakies inne musze wyprobowac za nim pierwszy wypiek powstanie :-D
 
Ostatecznie zrobiła to zaproszenie moja koleżanka. Ja zwaliłam od Was wierszyki :zawstydzona/y::-pa zdjęcia są Kacperka :-D
 

Załączniki

  • zaproszenie 1.jpg
    zaproszenie 1.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 65
  • zaproszenie 2.jpg
    zaproszenie 2.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry