reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
Ja pociągne żyłke od oświetlenia do karnisza i przyczepie kilka baloników i pomyślę nad jakimis ozdobami,
Jeśli chodzi o wypieki nie jestem najlepsza zamówię. są cukiernie gdzie można przynieść zdjęcie na wzór i ono będzie na torcie zastanawiam się nad tym zobacze jak sobie to cenia
 
Ok u lauruni tak to wyglądało. Może przesadziła ale w końcu to Kinderbal:-D:-D
U małego tez tak zamierzam zrobic:-p
 

Załączniki

  • DSC09491.jpg
    DSC09491.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC09496.jpg
    DSC09496.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC09501.jpg
    DSC09501.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 46
Ja tez chce jakos przystroic pokoj ale to wyjdzie w praniu ;-)
CZARNA jak moj porabany net pokaze te zdjecie to wtedy je skomnetuje :-Dale napewno na urodzinach Laurki bylo super :tak:

A oto co wczoraj zamowilam dla niuni na roczek (wprawdzie jak to przyjdzie to bedzie to troszke jeszcze na Nia czekalo :cool2:)

DOMEK EDUKACYJNY INTERAKTYWNY !!!!!! (743998095) - Aukcje internetowe Allegro

LOKOMOTYWA PUSZCZAJĄCA BAŃKI MYDLANE somap (753948413) - Aukcje internetowe Allegro

A to zauwazylam dopiero teraz :-(ale kasa juz wydana niestety Kurcze moze jakos uzbieram jeszcze na to

MAGICZNY BOX interaktywny wielofunkcyjny na roczek (736417501) - Aukcje internetowe Allegro
 
A ja juz pozamawialam prezenty dla Stasiulina u rodzinki;-):tak: Troche gratow przybedzie, ale w sumie to same zabawki ktorymi bedzie mozna sie bawic dlugo:tak:. Od nas dostanie zebre, a jeszcze zocha sie uparla ze chce "swoj" prywatny prezent dla braciszka wiec trza bedzie cos wykombinowac.
U nas jedne urodzinki beda bez dzieci, a drugie to juz takie prawdziwe kinder party:happy:
 
MAGDA ja tez mam wlasnie troche prezenty pozamawiane Czyli kombinezona na ziem,kolczyki i sanki :-) A od nas zabawki :-)
CZARNA widze zdjecie SUPER I JA TAM ZADNEJ PRZESADY NIE WIDZE NAPRAWDE EKSTRA :-)
 
A ja juz pozamawialam prezenty dla Stasiulina u rodzinki;-):tak: Troche gratow przybedzie, ale w sumie to same zabawki ktorymi bedzie mozna sie bawic dlugo:tak:. Od nas dostanie zebre, a jeszcze zocha sie uparla ze chce "swoj" prywatny prezent dla braciszka wiec trza bedzie cos wykombinowac.
U nas jedne urodzinki beda bez dzieci, a drugie to juz takie prawdziwe kinder party:happy:
pochawl się jakie zamówienia poskładałaś:-p:-p moze ukradne jakiś pomysł:-D:-D
Ja tez chce jakos przystroic pokoj ale to wyjdzie w praniu ;-)
CZARNA jak moj porabany net pokaze te zdjecie to wtedy je skomnetuje :-Dale napewno na urodzinach Laurki bylo super :tak:

A oto co wczoraj zamowilam dla niuni na roczek (wprawdzie jak to przyjdzie to bedzie to troszke jeszcze na Nia czekalo :cool2:)

DOMEK EDUKACYJNY INTERAKTYWNY !!!!!! (743998095) - Aukcje internetowe Allegro

LOKOMOTYWA PUSZCZAJĄCA BAŃKI MYDLANE somap (753948413) - Aukcje internetowe Allegro

A to zauwazylam dopiero teraz :-(ale kasa juz wydana niestety Kurcze moze jakos uzbieram jeszcze na to

MAGICZNY BOX interaktywny wielofunkcyjny na roczek (736417501) - Aukcje internetowe Allegro
i super!!!!

Ja w sumie jak ktoś się mnie pyta co chce dostac mówie ze jakiś fajny komplecik na wiosne;-) Ja chce mu kupić szczeniaczka uczniaczka od nas. Za kasę z roczku te łóżko piankowe a reszta się zobaczy:cool2:

Kaka a to jest ta dżdżownica o której Ci wczoraj mówiłam. BARDZO FAJNA ZABAWKA!!!! http://www.allegro.pl/item742974119_dj_dzdzownica_175_melodii_shelcore.html
 
Ostatnia edycja:
Ok u lauruni tak to wyglądało. Może przesadziła ale w końcu to Kinderbal:-D:-D
U małego tez tak zamierzam zrobic:-p

Super z takim przynbraniem.
U nas nie przejdzie. :-(
Już sama koncepcja urodzin dla takiego malca jest hmmm... kontrowersyjna.
:-(
Iza ma już rok, J. ma 4 rodzeństwa i jeszcze nawet głupiego miśka pluszowego od nich nie dostała, że o jakiejś normalnej zabawce nie wspomnę...:-(
 
reklama
Ja nie miałam szaleć z ozdobami, a wczoraj w realu rozdzieliśmy się z M i przyszedł z serpentynami, balonikami itp :-D
Wczoraj wysłaliśmy zamówienie do zaproszeń. Ja będę robić jak kartki na święta - nakleimy na papier i w środku wydrukujemy jakiś wierszyk i treść zaproszenia.
Z prezentów pewnie dostanie od mojej siostry i szwagra coś takiego
WODNY ŚWIAT KUBUSIA PUCHATKA Fisher Price Disney (746609916) - Aukcje internetowe Allegro

A teściom i szwagierce nie podpowiadam, bo się znowu obrażą :no:
 
Do góry