reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

ja z kolei waże z tygodnia na tydzień coraz mniej....Mam 180cm wzrostu, przed ciążą ważyłam 70kg, na koniec 82kg. W pierwszym tygodniu po porodzie ważyłam już 74kg....minęły 3 miesiące a ja ważę 64 czasem nawet 63! jak dojdzie do 60 kg to chyba zacznę sie martwić bo przy moim wzroście...Już nie pamiętam kiedy tyle ważyłam, chyba w gimnazjum :p a jem normalnie....czyżby Mała wszystko wysysała ze mnie?.....a apetyt na słodycze też mam i ciezko mi sie powstrzymać przy kawie ale nie moge jesc bo Julka ma skazę a ja tak lubię czekoladę i różne ciastka....ehhhh:/
 
reklama
jak skończę karmić piersią to się zabieram za dietę kopenhaską... :hmm:
No szalona... Ja kiedys jej sprobowalam i faktycznie schodlam ale myslalam ze oszaleje przez te kilka dni- nie dociagnelam do konca. Ja zamierzam pokarmic przynajmniej do 9 miesiecy a do wakacji sie zawezme i zrzuce- chociaz od wczoraj żrę a nie jem, wrrrr
 
lajtway, jak to mówią "tonący brzytwy się trzyma"... wiem, że kopenhaska to masakrator ale skuteczny. a dwa tygodnie to w sumie nie tak dużo... a jak polepszę swoją przemianę materii to i o wagę będzie lepiej zadbać.
 
lajtway, jak to mówią "tonący brzytwy się trzyma"... wiem, że kopenhaska to masakrator ale skuteczny. a dwa tygodnie to w sumie nie tak dużo... a jak polepszę swoją przemianę materii to i o wagę będzie lepiej zadbać.

Cherie polecam dietę Sauth beach..plaż południa..dla mnie super bo nie tzreba się głodzić!
 
Dobiłam do magicznych 55 kg :)

no aska ładnie znikłas pochwal sie co zrobiłas
pewnie dieta MŻ
ktora ja próbuje wcielic w zycie ale mi niewychodzi:blink:
ja tez schudłam 18 kg
ale jescze z 10 by sie przydało
no moze 8:cool2:

ja byłam dwa razy na areobiku ( wtorek , czwartek )
i jeszcze dzis chodze jak paralityk
ale bardzo mi sie to podoba
mogła bym chodzic codzienie :-)
ale to pewnie by mi sie miesnie rozrosły za bardzo
teraz jak chodze to posladki czuje jakbym tam dwa kamienie miala:shocked2:
 
moje bmi to 23,051..... ale ja chce miec jakies 22 moze 21,5 ... tak z 6-7 kilo w dol i bede meeega zadowolona.... wiec biore sie za siebie... o ile znajde w sobie tyle samozaparcia....ech
 
no aska ładnie znikłas pochwal sie co zrobiłas
pewnie dieta MŻ
ktora ja próbuje wcielic w zycie ale mi niewychodzi:blink:
ja tez schudłam 18 kg
ale jescze z 10 by sie przydało
no moze 8:cool2:

ja byłam dwa razy na areobiku ( wtorek , czwartek )
i jeszcze dzis chodze jak paralityk
ale bardzo mi sie to podoba
mogła bym chodzic codzienie :-)
ale to pewnie by mi sie miesnie rozrosły za bardzo
teraz jak chodze to posladki czuje jakbym tam dwa kamienie miala:shocked2:

No o to wlasnie chodzi ze nic ! A zeby mi sie chcialo pocwiczyc ! e tam !
Przytylam 24 kg w ciazy ,startowalam od 50 kg i zakonczylam na 74 kg ,toz to byla masakra - tyle ze polowa z tego byla to woda w organizmie wiec i szybko zlecialo ! Pozniej dlugo stalam w miejscu !
No i poznije zaczelo spadac ,no ale teraz tez stoi znowu !
A jak Boga kocham jem wszystko - slodycze tez - no chce mi sie i juz !

Tyle ze ja juz jestem 4 miesiace po porodzie !
 
No o to wlasnie chodzi ze nic ! A zeby mi sie chcialo pocwiczyc ! e tam !
Przytylam 24 kg w ciazy ,startowalam od 50 kg i zakonczylam na 74 kg ,toz to byla masakra - tyle ze polowa z tego byla to woda w organizmie wiec i szybko zlecialo ! Pozniej dlugo stalam w miejscu !
No i poznije zaczelo spadac ,no ale teraz tez stoi znowu !
A jak Boga kocham jem wszystko - slodycze tez - no chce mi sie i juz !

Tyle ze ja juz jestem 4 miesiace po porodzie !

no to tez licze na taki cud:-)
za niecały miesiac sie okaze:sorry2:
a ja przytyłam ponad 30:wściekła/y::no:
wiem wiem sama sobie tego piwa nawarzyła...
 
reklama
Do góry