reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Witam! Czytam ile ważycie i jestem trochę przerażona swoją wagą ponieważ to 34 tydzień a ja przytyłam 5,5 kg. Byłam u lekarza i mówi że wszystko ok. Jedyne co mnie pociesza to to że z pierwszym synkiem też było podobnie, bo w ostatnim miesiącu przytyłam 3 kg i razem wyszło 8kg. Urodził się z wagą 2700, więc mały ale zdrowiutki i to najważniejsze. Jednak zawsze jest jakaś obawa przy takiej wadze.:-):-)
 
reklama
O kurcze, ja 5,5 kilo miałam już w grudniu, a też jestem 34 tydzień.:szok: Ale nie martw się, moja mama przytyła przez całą ciążę 7 kg, a ja ważyłam 3120 :-) Na pewno wszystko będzie dobrze ;-)
 
Normalnie mnie nie wkurzajcie :baffled:, ja bije jakies rekordy...
Mam juz do przodu prawie 16kg!!!!
Jakies jaja normalnie :eek:
Przez 2 miesiace (I i II) przytyłam jakies 2-3kg. I tutaj było sympatycznie...
Niestety przez ostatnie 2 tygodnie przytyłam tyle samo - tez 2-3kg (a nie spozywałam wogóle cukru przez ten okres)!!!!!

Mam przestac wogole jesc, czy jak?:crazy:
 
Witam dziewczyny
U mnie nie jest lepiej przed ciążą ważyłam 68kg teraz jestem w 33tygodniu i waże 86 katastrofa. A wszystko przez te słodycze.
 
Wigma u mnie tez waga pokazuje 86kg ,tyle ze ja startowalam z 62:szok::szok::szok::baffled::baffled:
ide plakac do koszyczka :-D:baffled::eek::angry::-):-):-)no coz zrobic,jedynie nadzieja zostaje na szybkie zrzucenie "kochanego cialka"
 
Wigma - ja tez startowalam z 68kg, a teraz mam juz 80.. boje sie co bedzie po Swietach...:zawstydzona/y: A myslalam, ze uda mi sie nie zobaczyc na wadze 80 do konca ciazy... Az sie boje jak bede wygladac na koniec ciazy, narazie to 80 przy wzroscie 173 jeszcze mozna jakos strawic, ale tez juz coraz gorzej...
 
Na dzień dzisiejszy 10,5 kg na +. Chciałam maxymalnie przytyć w ciąży 14kg ale chyba mi nie wyjdzie. Teraz to po świętach tak przytyłam. W ciągu tygodnia 1,1kg. Zobaczymy z jakim wynikiem będzie następny tydzień.
 
Dziubek ja tez mam niecałe 11 kg na plusie, powiem Ci ze teraz to my chyba dopiero zaczniemy tyć, bo bedzie nam sie woda zatrzymywac w organizmie, to oznaka ze ciało przygotowuje sie do porodu i robi zapasy, a ta woda zejdzie w ciagu tygodnia po porodzie, wiec nie ma sie co martwic! :-)
 
reklama
Na dzień dzisiejszy 10,5 kg na +. Chciałam maxymalnie przytyć w ciąży 14kg ale chyba mi nie wyjdzie. Teraz to po świętach tak przytyłam. W ciągu tygodnia 1,1kg. Zobaczymy z jakim wynikiem będzie następny tydzień.
Mi też w ciągu tygodnia przybyło 1 kg, ale tłumaczę sobie że to po świętach. Tak więc mam 11 kg na "+" podobnie jak wy dziewczynki.:-p
 
Do góry