reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

A u mnie dalej 12 na +, chyba to, ze waga tak szybko nie idzie jz do przodu to zasluga basenu 2x w tygodniu... no i mniejszego obzarstwa slodyczami.:-D Gdybym umiala je zupelnie odstawic, to podejrzewam, ze moze i do konca zostalabym przy 12 kg na +...
 
reklama
U mnie 13 kilo na plusie...startowalam od 72 i teraz mam 85 na koniec 33 tygodnia.Zajrzalam do karty z pierwszej ciazy i wtedy startowalam z waga 75 a na dwa tyg przed porodem mialam 85.Teraz juz mam kolo 3 kilo wiecej,mysle ze jeszcze kolo 2 kilo dojdzie. Ja ostatnio kupilam sobie wielka pake rodzynek i jak mi sie zachce slodkiego to podjadam sobie je.
 
Ostanio mój ginekolog narzekał, że nic od miesiąca nie przytyłam, więc się go posłuchałam:-D i po dwóch tyg. od wizyty przybyło mi 1,5 kg...
W sumie mamy już 12 kg na + :baffled: a przed nami jeszcze 7tyg.

Dla pocieszenie (mojego :zawstydzona/y:) powiem, że gdzieś czytałam, że taką normą jest 16kg i jest to waga, która można po porodzie łatwo zgubić ;-)
 
Pola - oby tak bylo jak piszesz, ze do 16 kg jak przytyjemy, to lekko po porodzie zrzucimy.:-D
Ja tez mam dalej 12 kg na + i boje sie, ze zdaze dobic do tych 16, a juz czuje sie jak kulka!:-D
 
Dziewczyny jak patrzę na wagę i ona tak sobie teraz szybciutko skacze to się podłamuję. Nic nie działa wmawianie że teraz to dzidzia najwięcej potrzebuje do wzrostu, żebym się nie oszczędzała.
W 31 tyg pisałam że mam 9 kg na "+" a teraz jest 34 tyd i mam 12 kg na "+".
3 kg w 3 tygodnie :szok: jak chcę się zamknąć w 15-16 kg to muszę coś zrobić, ale co, im mniej jem (nie jem dużo słodkiego) tym szybciej przybieram.:baffled:
 
Ja mam nadzieje,ze chociaz do 20 nie dobije.W 36 tyg mam juz niestety 15,5 kg :angry::angry:na plusie a w obwodzie brzuchola 108 cm.
 
reklama
Madamagda, może jeżeli mniej jesz, to Twój organizm wpada w panikę i zaczyna jak najwięcej magazynować?

A u mnie 16.5 kg na plusie. Kostki brzydko puchną :-(
 
Do góry