reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

Mam na imię Justyna; Jestem z okolic Opola, mam 22 lata i 15/16 listopada na świat ma przyjść nasze pierwsze maleńkie serduszko.
 
reklama
1. Nick : Majuska1
2. Imię : Renata
3. Miejsce zamieszkania : Rzeszów
4. Wiek : 40
5. Posiadane dzieci (wiek, imię) : Karol 19, Kasia 17
6. Data terminu porodu : 7.11.2011
7. Płeć swojej fasolki : ??
8. Planowane imiona dla dziewczynki/chłopczyka : Patrycja, Franciszek?
 
1. Nick : alma26
2. Imię : Alicja
3. Miejsce zamieszkania : Przasnysz
4. Wiek : 33
5. Posiadane dzieci (wiek, imię) : Antonina Katarzyna 7 lat
6. Data terminu porodu : 7.11.2011
7. Płeć swojej fasolki : ??
8. Planowane imiona dla dziewczynki/chłopczyka : Kornelia Korneliusz
pozdrawiam!!!
 
reklama
Witajcie, ja juz podobnie jak wiekszosc z Was, jakis czas jestem na listopadowkach, a jeszcze sie nie przedstwilam do tej pory.
Mam na imie Patrycja, lat 29 i mieszkam od 7 lat w Wiedniu. W2004 r. podczas stypendium tutaj poznalam mojego meza, ktory jest miloscia mego zycia i zostalam na stale. To nasza pierwsza ciaza (I byla biochemiczna) i bardzo wymarzona i wystarana, dlatego tez chyba bedziemy miec blizniaki, podobno parke. Termin mam na 4 listopada, ale wedle mego gina bedzie to wczesniej, co zazwyczaj ma miejsce przy blizniakach. Jestesmy malzenstwem prawie 2 lata. Ponizej my:-)
IMG_0484.jpgHZ0606091149.jpg
 
Do góry