reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wykonac test? Pierwsze dziecko.

Dołączył(a)
28 Maj 2024
Postów
6
Hej dziewczyny. Potrzebuje porady :)
Zaczęliśmy z mężem starać się o powiększenie rodziny w związku z czym mam do Was pytanie. Dzisiaj jest dokładnie 7 dni po owulacji. Co do domowego testu obstawiam, że nic jeszcze nie pokaże ale jak jest w przypadku testu z krwi? Myślicie, że jest już szansa żeby w przypadku ciąży wyszło podwyższone beta-HCG po takim czasie? Na internecie są przeróżne artykuły, w jednym tak w drugim inaczej więc pomyślałam, że może któraś z Was, bardziej doświadczona będzie mnie w stanie nakierować :)
 
reklama
Za wcześnie dla wszystkiego. Minimum 10-11 dni po owulacji test, hcg tak samo nie ma sensu . U mnie na 11 dzień // bardzo słabe kreski były, 12 dpo hcg-21,9.
 
Hej dziewczyny. Potrzebuje porady :)
Zaczęliśmy z mężem starać się o powiększenie rodziny w związku z czym mam do Was pytanie. Dzisiaj jest dokładnie 7 dni po owulacji. Co do domowego testu obstawiam, że nic jeszcze nie pokaże ale jak jest w przypadku testu z krwi? Myślicie, że jest już szansa żeby w przypadku ciąży wyszło podwyższone beta-HCG po takim czasie? Na internecie są przeróżne artykuły, w jednym tak w drugim inaczej więc pomyślałam, że może któraś z Was, bardziej doświadczona będzie mnie w stanie nakierować :)
Jeśli masz "normalne" i regularne cykle powiedzmy ok 28 dni to pierwszy test ma sens po 30 dniu cyklu - taką otrzymałam kiedyś informacje od ginekologa
Wcześniej to wywalanie kasy w błoto. Totalnie nie rozumiem osób które robią stertę testów ciążowych gdzie jeden kosztuje ok 10 zł - dwa cykle robienia kilku testów i jest fajna kiecka.
 
Według testów owulacyjnych około 7-8dpo miałam betę 1.4, a po 48h 30

Dla mnie to był żaden koszt badałam progesteron. I tak mialam ja w pakiecie.

Sukienek mam pełna szafę z metkami i generalnie każdy wydaje na to co chce.
Pracuje, zarabiam, podatki płacę co komu do tego czy testuje 7dpo czy 15dpo 🤡
 
Według testów owulacyjnych około 7-8dpo miałam betę 1.4, a po 48h 30

Dla mnie to był żaden koszt badałam progesteron. I tak mialam ja w pakiecie.

Sukienek mam pełna szafę z metkami i generalnie każdy wydaje na to co chce.
Pracuje, zarabiam, podatki płacę co komu do tego czy testuje 7dpo czy 15dpo 🤡
popieram Pani! Ja też lubiłam testy robić 😊 kogo obchodzi moja kieszeń 👌
 
reklama
Jeśli masz "normalne" i regularne cykle powiedzmy ok 28 dni to pierwszy test ma sens po 30 dniu cyklu - taką otrzymałam kiedyś informacje od ginekologa
Wcześniej to wywalanie kasy w błoto. Totalnie nie rozumiem osób które robią stertę testów ciążowych gdzie jeden kosztuje ok 10 zł - dwa cykle robienia kilku testów i jest fajna kiecka.
Te testy są już tak drogie, że niedługo finansowo się będzie bardziej opłacało robić betę z krwi niż sikane w domu.
 
Do góry