reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wykonac test? Pierwsze dziecko.

Po co starać się o dziecko, jak nie ma kasy na testy 😲

Ja właśnie zamówiłam kilka pieluch merino wielorazowych bo nie chcę, żeby się latem Młodemu grzała pupa w plastiku - to dopiero bogactwo 🤡

widzę że nie do końca rozumiesz sytuację
każda się chwali jaka to nie jest bogata bo ma na testy za 10 zł ale wiadomo w Internecie każdy może być kim chce
robicie te testy jak szalone bo myślicie że dzięki temu zajdziecie w ciążę
Radzicie się na forum zamiast porozmawiać z farmaceutą lub ginekologiem
Jak ktoś chce niech wydaje sobie 70 zł miesięcznie na testy w skali roku to ponad 800
zl jeśli lubicie i to wasza pasja 😁
Tak jak jedna z koleżanek napisała z biologicznego punktu widzenia jest to bez sensu - lepiej zamiast siedzieć na forum obejrzyjcie filmiki chociażby na yt o procesie zapłodnienia
Bo jak widać staracie się o dzieci a nie macie o tym pojęcia 🙃

Wyobraź sobie, że mam 4 dzieci z czego jedno na cmentarzu więc pojęcie mam dość spore 🤷‍♀️

To Ty nie rozumiesz sytuacji, że dla kogoś testowanie od 7dpo jest spoko i nic Tobie do tego czy ktoś ma na sukienkę, czy na testy czy na cokolwiek innego. Po prostu przestań zaglądać innym do portfela bo to zwyczajny brak kultury.
 
reklama
Do góry