reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
Dziewczyny wpadam sie pochwalic 28 kwietnia przyszla na swiat Julie.siostrzyczka mala:-)a ja wlasnie chce poszukac w moich postach sprzed kilku lat info,ktore moga mi sie przydac przy Julce. Eg gratuluje synusia! Ty dwoch chlopczykow ja dwie dziewczyneczki:-)pozdrawiam wszystkie moje listopadoweczki:-)
 
Gratuluję Justynaj :-)
To mój Jasio
aDSC05428.jpg
 
Dziekuje dziewczyny:-)Eg - slodycz:-).gdzie wy wszystkie dziewczyny jestescie? Tesknie za listopadowkami. Choc urodzic w kwietniu i chowac dziecko w ciepelku jest znacznie prostsze:-)
 
Justyna , Eg - gratuluję serdecznie !!!!

pozdrawiam wszystkie zaglądające tu listopadówki!!!!

dziewczynki nasze dzieciaki idą juz do szkoły.. jak to przeleciało ...a tak niedawno czekałyśmy na rozwiązanie....

Ja jestem strasznie przejeta szkołą - ciagle szukam tornistrow , ksiazek itp...:-)



A.... gdzie się podział nasz watek zamknięty z fotkami???
 
Dziękuję :-)
Madzia_33 tu jest wątek ze zdjęciami https://www.babyboom.pl/forum/listopadowe-mamy05-f110/

Adaś też do 1 klasy od września. Książki już mamy prawie wszystkie- podręcznik do angielskiego kupię w poniedziałek. Tornister sprawiła mu ciotka. Jeszcze tylko wszystkie pozostałe niezbędniki typu zeszyty, bibuły, ołówki itp. i będzie gotowy. Ale już przeżywa :-)

Justynaj faktycznie lepiej- nie trzeba tylu ciuchów i innych bambetli ze sobą wszędzie targać. A ja mam się o tyle lepiej niż z Adasiem bo Jaś jest na piersi (Adam pił tylko z butelki) więc tym bardziej mogę sobie z nim wychodzić gdzie i na ile chcę nie bojac sie że mi zabraknie jedzenia.
 
reklama
Eg dzięki ale nie mam dostępu do tej stronki:no:

ja kupię ksiązki pod koniec miesiaca hurtowo w kisęgarni bo wtedy mam rabat a jesli bedzie drozej niz u przedstawiciela z którym współpracuję to zamówie u niego

a jaki macie tornister??
 
Do góry