reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

A ja wczoraj czulam sie potwornie-bol glowy,zmeczenie i co zjadlam to do kibla bleeeeeeee,maluszek mial pewno glodowke :( i sie nie ruszal............................ :(czekam i wysluchuje
 
reklama
a ja moje malenstwo coraz czesciej czuje nawet jak chodze- a one podobno wtedy spia ??? Ale nawet jak dzis na spacerze z psami bylam to dostalam kopniaczka :) Moze maluch juz sie wczuwa i przygotowuje do przyszlych spacerkow ? ;)
 
bacia pisze:
Cześć dziewczyny :) wczoraj znalazłam to forum i od rzau się zarejstrowałam. Proszę powiedzcie co to jest 3d i czy to normalne że mam termin na marzec a nie czuję jeszcze ruchów swojego maluszka. Do lekarza ide dopiero 16 listopada a na usg normalne 14. Bardzo się boję czy wszystko jest ok bo jedną dzidzię juz straciłam i nie chcę stracić drugiej :(.

bacia witaj :D
mysle ze to normalne ze nie czujesz, niektore kobiety zaczynaja czuc w 22-24 tygodniu ciazy, no moze bardziej swiadome zaczynaja byc ruchow. nie denerwuj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze :D
 
To miło że tak mówisz troche mnie pocieszyłaś ale jak już poczuję ruchy swojego maleństwa to bede chyba najszcześliwszą kobietą na świecie.
 
witaj Bacia :)....ja zaczełam czuc moje malenstwo dosyc wczesnie bo 17 tyg:)...i jak powiedział mój gin..duzo zalezy od psychiki kobiety i tego czy jest szczupła czy nie....ja podobnie jak ty straciłam juz jedno dziecko i tez jestem bardzo wyczulona..poza tym jestem szczypła:)....nie martw sie na zapas...wszystko bedzie w porzadku..przede wszyskim pogoda ducha na codzien :):):):)
 
Ha! Dziewczyny sorry że wczoraj nie napisałam ale byłam w szale zakupów ;) . Otóż jak wczoraj byłam na USG no mi powiedziano że dzidzia jest bardzo duża (15cm - 23 jakby stanęła!!! ) i wszystko jest ok - widziałam jak serduszko bije - napełnia sie krwią tak szybciutko. I tak się ruszało - rączkami i nóżkami... Tylko jest jeden maluteński problem - ono leży kręgosłupem do przodu!!! :D I cały czas mnie kopie w tył, w plecy i jelita i w co tam jeszcze nawet nie wiem, dlatego pewnie tak często do kibelka latam :laugh: i własnie dlatego nie mogę nic poczuć bo z przodu cały czas mam takie dość duże uwypuklenie - i tak myslałam że to główka tylko myślałam że przodem, a to moje Maleństwo w złą stronę luka. Więc teraz po prostu muszę poczekać aż się mały urwis odwróci ;D Tak się uspokoiłam. Od razu mi lepiej było. Widziałam nawet stópke z bliska, wszystkie paluszki - taka mała zgrabna stópka hehehehe (pewnie dla każdej z nas to nasze dzieci są najpiękniejsze) I oczywiście dowiedziałam się że na 90% jes to DZIEWCZYNKA!!! No więc mała Różyczka nadchodzi i atuś nie może sie doczekać aż weźmie na ręce. Chociaż wolała chłopca na początku to dwa dni temu miał sen, jak mała dziewczynka biegnie do niego i rzuca się na szyje i mówi "Tato" i powiedziała mi że chyba wolałby taką małą dziewczynkę trzymac na rękach. Sam sie nie mógł zdecydować. Ale Matka Natura zdecydowała za niego. I oczekujemy małej rozrabiary!!!

Kocham cały świat!!! Pozdrawiam was wszystkie gorąco!!!
 
reklama
Do góry