reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
O i Pytia juz wie ze dzidziolek to chlopczyk!!!! Boze a ja taka ciekawa jestem co tam w srodku siedzi ( tzn. obecnie skacze).
 
A moje Maleństwo uwielbia jak:
  • mam czas delektować się śniadankiem...dlatego budzi mnie co rano maleńkimi kopnięciami,
  • następnie w pracy troszkę poszaleje (ale tu mogę nie odczuwać za dobrze, bo tak jakoś nie mogę się "wczuć" w siebie na lekcjach  ;D),
  • po obiadku jak oglądam TV,\
  • wieczorkiem, jak z Wami piszę (tu chyba czuje, że o nim myślę i je "obgaduję"... :laugh:),
  • przed snem, żeby było mi milusio....
Całkiem spora ta moja lista...kochany dzieciak, już wie, jak mnie rozczulić....
 
Spokojnie...naprawdę już niedługo zaczną kopać...potem to będziecie miały już tego dosć...

Acha chyba powinnam się przenisć do lutówek...bo termin mi się zmienił na 25-26 luty 2006 roku ;D
 
dzisiaj w nocy moja Fasola pokazała, co potrafi - imprezuje do chwili obecnej!! :D opanie czy boksowanie zaczęło się o 23, ja usnęłam gdzieś oło północy, nagle się budzę, bo czuję, że mi brzuch chyba pęka - jest 2.40 a dzieciątko chyba breakdenca tańczyło akurat - brzuch cały twardy. przysnełam na chwilkę - pobudka 4.30 - cały lewy bok mi rozrywa z bombardowania fasolkowego. poleżałam i wstałam, bo jak siedzę to mniej mnie bolik lewy bok, a Fasola dalej imprezuje - dobry zawodnik niezmordowany.cieszę się że zaczęła dawać konkretnie znać o sobie. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
ale fajnie!!
chciaż byłoby lepiej, gdyby szalała w dzień, a w nocy spała :) oby jej to nie zostało po porodzie! sprytna ta Twoja Fasolka
moja śpi w nocy grzecznie - jak na razie, teraz pracuje razem ze mną - puka i stuka :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) wczoraj znalazłam to forum i od rzau się zarejstrowałam. Proszę powiedzcie co to jest 3d i czy to normalne że mam termin na marzec a nie czuję jeszcze ruchów swojego maluszka. Do lekarza ide dopiero 16 listopada a na usg normalne 14. Bardzo się boję czy wszystko jest ok bo jedną dzidzię juz straciłam i nie chcę stracić drugiej :(.
 
Do góry