reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

cześć bacia!
nie martw się! jeszcze niedawno sama tutaj schizowalam, że nie czuję maleństwa!
ja swoje dzieciątko przekupiłam pizzą - najadłam się do granic możliwości i zadziałało - myszce posmakowalo i popukała do mnie, prosząc o dokładkę ;)

teraz odzywa się coraz częściej ;)

może prowadzisz za aktywny tryb życia i Ci umykają symptomy, myślę, że tak było w moim przypadku, może i Ty tak masz??
 
reklama
bacia witaj wsrod marcowek

Ja mam pytanko-czy powinnam sie niepokoic bo od wczoraj nie czuje mojego maluszka(to znaczy schizuje konkretnie)-tylko ze wczoraj caly dzien spalam,zle sie czulam i wiem ze maluszek tez tak sie czul.............ale sie boje........................
 
sylwia, pewnie i dziecko odchorowało Twoje złe samopoczucie! być może teraz regeneruje siły śpiąc sobie smacznie - moje też ma dni szaleństw i dni ciszy
 
Witam moje Panie dzięki za miłe przyjęcie. Czy prowadze zbyt aktywny tryb życia to bym nie powiedziała bo siedze se na zwolnieniu, no chyba że jeżdze samochodem chociaz ostatnio też nie. Mam nadzieję ze niedługo sie porusza
 
reklama
pani dr stwierdziła że jak długo dzidzia się nie odzywa a wczesniej to robiła to trzeba lekko ponaciskać brzuch i nim troszkę potrząsnąć jak dzidzia zareaguje tj odpowie puknięciem czy kopnięciem lub kilkoma to oki a jak nie tzn do szpitala, powiedziała że dzieci dużo śpią i w tym czasie wcale nie trzeba dużo czuć
 
Do góry