reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
no moje bardzo kopie że aż gołym okiem widać falujący brzuszek
jednak lekarz mówił mi że to zalezy od wielu czzynnik między innymi ilości tłuszczu na brzuchu mięśni powłok skórnych, napięcia skóry, trybu życia i wielu innych, zwykle babki czują wyraźnie między 21 a 23 tyg pierwsze ruchy
ja czuję od 7 października
 
Agao: ale Ci zazdroszczę, że idziesz na 3d już jutro, ja idę ósmego na zwykłe usg, a gdzieś między 17-23 idziemy na 3d. Aga a filmik będziesz miała też przestrzenny czy zwykły 2d???
 
ten przestrzenny filmik to podobno 4d a zdjęcia w 3d, ale trzęsa gaciami bo się boję a z drugiej str nie mogę się doczekać
 
nie wiem czy prywatnie przy szpitalu
za100zl
nie moge zdobyc w ogole numerow do zadnych klinik mam dwa noi wlasnie takie terminy
zapytam mojego ginka moze bedzie cos wiedzial
 
heh moj bobas zawsze kopie i fika jak jade autem.........albo co gorsza autobusem pewno po tych dziurach jest niezle wytrzesiony ::) no albo prowadzi samochod razem z tatkiem ;)
 
reklama
Do góry