reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
Ja tez nic nie czuje,a te rozciagniecia to chyba tylko wzdecia,jezeli chodzi o mnie to z pewnoscia wzdecia,wiec nie zwracam uwage na to_Ostatnio rozmawialam z kolezanka ktora ma dwie córy i ona okreslila ruchy malucha raczej jako delikatnie dotkniecie z wewnatrz ale w jednym punkcie brzucha,a nie jako rozciaganie brzucha.Wiec czekam i czekam na to "dotkniecie",ale narazie nic :(
 
dobrze wiedzieć mi powiedziano że będę wiedzieć sama z siebie , ale nikt tego mi nie sprecyzowął dokładniej no to czekam
dzieciaku pogłaszcz mamusię od środka !!!! ;) ;) bo mamusia nie może się doczekać ::)
 
Jak to pięknie określają doświadczone mamy pierwsze ruchy dziecka są jak "trzepot motyla w brzuchu". ;) Mogłyby już zacząć trzepotać te małe szkraby... ;D
 
niestety ten trzepot motyla w brzuchu kojarzy mi się napewno nie z ruchami dzidzi ::) ::) ::) przynajmniej do tej pory czytałam to w innym tego słowa znaczeniu ;D
 
Kiedy ja poczułam pierwszy raz Moją Kruszynkę(i byłam już tego pewna) to od razu rozpoznałam, że to ona. Nie musialam nikogo pytać, więc dziewczyny nie martwcie się - na pewno wkrótce poczujecie wasze dzidzie. Ja bym tego do niczego nie porównywala - a tym, bardziej do trzepotu motyla ... ;) Ja po prostu poczułam otarcie się Mojego Maleństwa o brzuszek. Od tamtej pory zawsze po posiłku ją odczuwam i  już nie mam żadnych wątpliowści.
Bądźcie CIERPLIWE Brzuchatki :)
 
A mi gin powiedziała, że na odczuwalne ruchy to muszę jeszcze poczekać z 10 dni, do dwóch tygodni. A to co bulgoce i się przelewa to raczej jelitka. No to zbieram cierpliwość i czekam.
 
reklama
Do góry