reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
Ta kreska wcale nie taka blada:-) Ja też nie dawno testowalam.
W weekend zrobiłam dwa testy i też kreseczki były blade, ale nie mam wątpliwości że jest dzidzia. Jutro idę do gina zobaczę co mi powie. Wizytę kontrolną mialam już ustaloną wcześniej. Nie spodziewałam się że tak szybko uda mi się zajść w ciążę:-D. Gratuluję Ci. Będziemy obie marcóweczkami:tak:
 
Hej, ja też wcześnie zrobilam test- 4 dni po oczekiwanym terminie miesiączki i wyszly dwie kreski ale ta druga była prawie niewidoczna, tak blada że nie mogłam uwierzyć i z wrażenia poleciałam kupić drugi test:) Zrobilam od razu (w sumie nie wiem po co- ile poziom hormonów mógł wzrosnąć w ciągu 30 minut???:):):):) ) i znów druga wyszła ledwo widoczna....Jak są dwie kreski to znaczy że ktoś tam zamieszkuje już w Twoim brzuszku!!!!! GRATULACJE
 
reklama
no to już ;-) a jak wyjdzie negatywny to jeszcze jeden. Jak dalej kilka dni nie bedzie okresu to jeszcze, a potem to do lekarza
Ja odczekałam tydzień od oczekiwanego terminu @ i zrobienie testu to była dla mnie formalność. Wiedziałam, ze jestem w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry