reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

HPIM6394.jpgHPIM6390.jpg

a to 2 wczorajsze zakupy taty Kubusia :)

ja-zolza- dołączam się do pytania :) a łóżeczko cudne ;)
 
reklama
Świetne bodziaki :-)
Widziałam jakiś sklep internetowy, gdzie można samemu wybrać napis na takich czarnych bodziakach - tzn. wymyślić swój albo wybrać z gotowych. Coś się wysłowić nie mogę :-p
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny zakupów ubraniowych dokonywanych przez Wasze Mamy czy Tatusiów - mi niestety nic takiego nie grozi :-( Miło by było aczkolwiek jak pisała któraś w Was swego czasu jeśli miałoby to być coś paskudnego i bylejakiego to może i lepiej, że nie - i tym się należy pocieszać.
Bodziaki z nadrukami faktycznie słodkie, ale to relatywnie nietania impreza. :szok:
Z przyjemnością poczytam rad na temat materacyków w szczególności ze strony Zebrry ;-)
I jeszcze jedno - widziałam jakiś link do oferty dzieciowej w Makro - bodajże od 27.10.
 
Zebrra mówię co myślę, a myślę tak naprawdę :* i też się teraz niewiarygodnie szybko wzruszam...
Dziękuję :)))

Zołza, Forever - materacyki - a polecam kokos-pianka-gryka :) Natomiast zdecydowanie nie polecam piankowych - są za miękkie. Dobre są również sprężynowe, ale rzadziej spotykane.

 
Ja dziś kolejne zakupy robiłam na allegro. Tym razem kupiłam dwa kocyki od jednego sprzedawcy, bo wtedy za przesyłkę tylko raz zapłaciłam. Ciuszków już nie kupuję, bo już wylicytowałam tyyyle na allegro z mężem, że wątpię czy Mała wszystko założy na siebie. A ciuszki są piękne!!!
Tak się zastanawiam choć to jeszcze trochę czasu w czym będę Małą zabierać ze szpitala. To czerwiec bedzie więc ciepło. Nie mam doświadczenia w tej kwestii, moja Dominika jest z końca listopada a Damian z końca października więc dzieci mam późno jesienne. A Julcia taka letnia dziewczynka będzie!
 
reklama
Do góry