reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Tak się zastanawiam choć to jeszcze trochę czasu w czym będę Małą zabierać ze szpitala. To czerwiec bedzie więc ciepło. Nie mam doświadczenia w tej kwestii, moja Dominika jest z końca listopada a Damian z końca października więc dzieci mam późno jesienne. A Julcia taka letnia dziewczynka będzie!

Aleksander miał sie urodzić na początku maja,i miałam dwa komplety naszykowane.Wersja na cieplejsze dni i na chłodniejsze.
Tym razem też tak zrobię bo nie mam pewności jak będzie i tak naprawde kiedy bede rodzić.
 
reklama
Cześć dziewczynki a ja dzisiaj byłam w Mothercare :tak:
Pierwszy raz i jestem pod wrażeniem przecen jakie tam są teraz!!
Kupiłam 5 par skarpeteczek dla mojej malutkiej za 9 zł + 2 śliczne czapeczki też za 9 zł i synkowi spodnie za 39 + koszula i t-shirt za 39zl.Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Aczkolwiek obiecałam sobie ,że po wypłacie idę tam znowu:-)
Były body w 7-paku za 39 zł-a jakie słodziutkie!!I kurteczka była taka różowa-troszkę a'la płaszczyk za 35 zł.Jakbym miała tak do wydania dzisiaj z 300 zł to obkupiłabym dzieciaczki od stóp do głów!!Cudne te ciuszki!!
Niestety też mam do kupienia materac bo tak czy siak nawet jak łóżeczko dostanę to materac chcę nowy.
zolza ja materac miałam kokos-gryka więc nie wypowiem się na temat tego który wkleiłaś bo go nie znam.
 
Dziewczyny no to tak kupiłam super kocyk 80X110 cieplutki z akrylu w Tesco za 30 zł!!!!!
W coccodrillo się przeraziłam cenami, ale później wychwyciłam, że tam sie tylko opłaca kupywać te rzeczy po 3 obniżce, kupiłam takie śliczne body za 9 zł przecenione z 33!!!!!!!!!!!
w Pepco - moim ulubionym kupiłam rampersy za 5,99 zł

Misialina to moze ciebie zainteresować na rynku jest sklep bobas, jakoś zawsze go omijałam bo myślałam że tam drogo - myliłam sie, kupiłam 2 śpioszków bawełnianych każde za 14 zł, a są super. Były tam też wózki z firmy adbor, Adbor - Producent wzkw i akcesoriw dziecicych, nie wiem co to za firma ale wygladały fajnie i miały długą w miare gondole. 3 w 1 za 980 zł
Byłam też w tym sklepie z Tako - ja jestem zadowolona i chyba sie zdecyduje na ten wózek, 2 w 1 Tako jumper XF za 1020 zł plus jak się chce fotelik za 180 zł, dla mnie super. Były tam też inne modele. Tylko oni będą przenosić sklep do Zawady gdzieś w marcu. Więc jak chcesz to tam zerknij. A cha żeby cie to nie zmyliło mają tam też garnitury i przed sklepem stoi manekin z garniturem. To jest sklep zaraz przy schodach.

Zdjęcia z zakupów wkleję później bo M mi aparat zabrał.
 
Materacyki rowniez polecam kokos-pianka-gryka
Zołza fajne łózeczko i cena rowniez atrakcyjna, ja zreszta lubie takie proste łózeczka wiec dla mnie super:tak:
Ja poki co dalej nic nie kupuje, bardzo chce zeby moj drugi bak sie objawil i zebym mogla jakies drobne zakupy poczynic. wile nie musze kupowac bo duzo dostalam juz od kolezanek, mam rowniez po Julci, ale jednak cos tam jeszcze kupic bede musiala. na razie jednak czekam
 
Tusenfryd18 - b. gustowne ciuszki :tak:
Doris - ja też mam ten sam problem ;-) Bardzo się pilnuję zestawienia zrobionych zakupów. Muszę za to uzupełnić zapas sukieneczek i spódniczek. Kupuję praktycznie do 100 cm jak coś ładnego no i u tego samego sprzedającego - schowam do szafy a później mogę nie mieć czasu na szopping. :-)
kati83 - tylko ja różowego, bufek, aplikacji, kwiatków, cekinów i w większości kokardek nie cierpię....:-(
 
Ostatnia edycja:
A ja uwielbiam takie słodkości

Kati...dzieki za info...napewno kupię ten wózek Tako i musze ten sklep odwiedzić w Wodziu na 30 stce...a najpierw polecę do pepco po bodziaki z Hallow Kitty
 
reklama
My z mężulkiem poszaleliśmy wczoraj w Pepco a dzisiaj w 5.10.15, ubranka po 5-6 zł, słodziutkie różowiutkie ale nie tylko, później wkleję bo zgrałam na drugim kompie.

A dzisiaj byliśmy w mieszkaniu do którego przeprowadzamy się wiosną, wszystko pomierzyliśmy i okazuje się że jednak na wcisk ale normalne łóżeczko sie zmieści, a nie tak jak wcześniej myślałam kołyska :-). Strasznie się cieszę bo wiadomo - kołyska służy tylko parę miesięcy a łóżeczko znacznie dłużej, i przewijak będzie od razu na łóżeczku więc wszystko się uda pomieścić :tak:
 
Do góry