reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Doris - Ty też poszalałaś ;-)

Dagamit - no i ma 2 buteleczki i 2 smoczki od razu, nakładki na brodawki i wygląda ok. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
 
Doris a u którego sprzedawcy to kupowałaś? Bo rozumiem że wszystko w jednej pace?
No i oczywiście kołyską się pochwal jak przyjdzie :-) Ciekawe czy masz taką jak ja.
 
ja też nie kupuję laktatora na razie, mam upatrzony model i w razie potrzeby męża wyślę do sklepu. Kupi, wyparzy i po 2 godzinach może dostarczyć do szpitala jeśli będzie to konieczne :)
 
Doris ty już w takie konkretne zakupy inwestujesz :biggrin2:

Dziewczyny a z tą torbą to jeszcze chyba mamy czas ją pakować co nie?
 
Dziewczyny a z tą torbą to jeszcze chyba mamy czas ją pakować co nie?

Miejmy nadzieję, że nasze maluchy nie będą się za bardzo spieszyły, ale nigdy nic nie wiadomo... No a ja osobiście mam tak, że jeśli coś odkładam "na później", to w końcu albo o tym zapominam, albo po prostu się nie wyrabiam, więc wolę zrobić to wcześniej ;-)
 
A moja mama dostała od jednej koleżanki torbę ciążowych ciuchów na mnie a od drugiej rzeczy dla Mieszka- ponoć piękne, m.in: dwa komplety pościeli, leciutka kołderka i podusia do wózka, ręczniczek kąpielowy biały z wyszytą koroną, dwie kurteczki (seledynowa i błękitna), zabawki, pałąk z zabawkami, nienoszone buciki ze skórki, sweterki, śpioszki, spodnie, koszule no i nie wiem co tam jeszcze, zabiorę od niej wszystko dopiero w wielkanoc... Chyba , że przyjedzie do nas za tydzień to część rzeczy przywiezie:)
 
reklama
Larvunia, gratulacje :D i pochwal się koniecznie :) mnie jakoś wena na dzierganie opuściła :(

Aestima, dobrze poczytać dobre wieści :) będziesz miała mnóstwo fajnych rzeczy :)

Ja właśnie w weekend oglądałam nosidełko i wózek po siostrzeńcu, Prawie nie zniszczone, jedynie bym musiała przeprać wewnętrzne pokrycie gondolki i wyczyścić budkę :) Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dobrego stanu tych rzeczy :) Teraz tylko musimy podjąć decyzję, czy bierzemy czy kupujemy nowe :) Ja bym wolała pożyczyć od siostry a pieniądze przeznaczyć na coś innego, na przykład na szczepionki, ale nie wiem jeszcze jak mąż się będzie zapatrywał. No i dodatkowo oglądałam matę edukacyjną i karuzelkę na łóżeczko i kombinezony na zimę (takie większe już, mały urodził się w marcu i do połowy zimy siostra mu ubierała). Do wózka jest torba i śpiworek :)
 
Do góry