reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Setanka, moja szuflada ma 10 cm- mała, ale zwsze cos tam można upchnąć... (np. śpiwór do wózka czy kombinezon na zimę...
 
Ja niestety tez juz w zadna kurtke/płaszcz swoj sie nie mieszcze, ale na wisne dostałam od kolezanki plaszczyk, w ktorym ona chodzila beac w ciązy i ma duzo miejsca w brzuszku wiec bedzie ok. tylko musze go jeszcze wyprasowac a bardzo mis ie nie chce do tego zabierac bo to taki material ze doprowadzenie do do jako takiego wyglada zajmuje duzo czasu:-D
 
He he, ja też się nie dopinam ;-) Na zimę miałam płaszcz po cioci, a teraz chętnie go zdjęłam. Noszę lżejszy swój - zapinam 2 guziki, trzeci odpięty, ale brzuszek zapakowany w kilka warstw, żeby młody nie zmarzł :-)

Co do zakupów, to się pochwalę, że przyszła mi pościel - jest cudna! :-D Poza tym ostatnie ciuszki i laktator - kupiłam zwykły, ręczny - mam nadzieję, że nie będę musiała go często używać, ale w razie czego musi być.
He he - i zamówiliśmy z mężem gumki... Bo nie mogę bez [muszę uważać na wilgoć, żeby mi grzybek nie wrócił :zawstydzona/y:] - no i trafiliśmy na jakąś promocję - 100 sztuk za 48zł. Czekamy teraz na przesyłkę ;-)
 
Zołza 100sztuk!! :-D O matko! Jestem porażona, bo u nas seks wygląda tak, jak wczoraj w serialu Usta usta - jak oglądałyście, to wiecie o co chodzi :-D
 
oj, to jak przyjdzie przesyłka mamy Ciebie z głowy?;))

Zołzunia, a jaki ten laktator- ja też myślę o czymś tanim, bo mam zamiar laktatora używać sporadycznie.
 
reklama
He he, ja też się nie dopinam ;-) Na zimę miałam płaszcz po cioci, a teraz chętnie go zdjęłam. Noszę lżejszy swój - zapinam 2 guziki, trzeci odpięty, ale brzuszek zapakowany w kilka warstw, żeby młody nie zmarzł :-)

Co do zakupów, to się pochwalę, że przyszła mi pościel - jest cudna! :-D Poza tym ostatnie ciuszki i laktator - kupiłam zwykły, ręczny - mam nadzieję, że nie będę musiała go często używać, ale w razie czego musi być.
He he - i zamówiliśmy z mężem gumki... Bo nie mogę bez [muszę uważać na wilgoć, żeby mi grzybek nie wrócił :zawstydzona/y:] - no i trafiliśmy na jakąś promocję - 100 sztuk za 48zł. Czekamy teraz na przesyłkę ;-)

matko 100 sztuk jak my w ciąży to raz na miesiąc :-(

Zołza 100sztuk!! :-D O matko! Jestem porażona, bo u nas seks wygląda tak, jak wczoraj w serialu Usta usta - jak oglądałyście, to wiecie o co chodzi :-D

hahaha wiem widziałam dobre to było :-D:-D:-D - swoją drogą lubie ten serial
i u nas słoneczko powoli zwycieża z chmurami :-)
 
Do góry