reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
setana śliczne śpioszki.Uwielbiam połączenie szarości z różem!!Trzymam kciuki za USG && Wydaje mi się ,że będziesz miała córeczkę &&
Kochana a powiedz czy zastanawiałaś się już gdzie będziesz robiła większe zakupy dla dzidzi??Wiesz pytam o środki czystości , butelkę czy smoczek...itp Byłaś już w jakiejś hurtowni dziecięcej aby ceny porównać z cenami na allegro??
 
Setana rzeczywiście śliczne! I na tyle mało różowe że jak dla mnie chłopczyk też pochodzi!
Dzięki Traschka :) Zwłaszcza te falbanki przy stopkach sa bardzo chłopięce hihihi :D

setana śliczne śpioszki.Uwielbiam połączenie szarości z różem!!Trzymam kciuki za USG && Wydaje mi się ,że będziesz miała córeczkę &&
Kochana a powiedz czy zastanawiałaś się już gdzie będziesz robiła większe zakupy dla dzidzi??Wiesz pytam o środki czystości , butelkę czy smoczek...itp Byłaś już w jakiejś hurtowni dziecięcej aby ceny porównać z cenami na allegro??
Dziękuję za kciuki, choć do srody jeszcze moment ;)
jak chodzi o sklep to w sumie nie rozglądałam się tak do końca.Ciągle odkładam to w czasie jak pozałatwiamy inne sprawy, co mam nadzieję uda się do końca lutego. Chciałabym na pewno proszek Dzidziuś na poczatek, a wiem że jest w MAKRO. Koleżanka zaoferowała pożyczyć mi kartę więc się wybiorę. Poza tym moje kochanie ma dosc znaczną zniżkę w jednym ze sklepów z chemią i artykułami dla dzieci więc pewnie tam się bedziemy zaopatrywać. Byłam kiedyś w sklepie ASKOT, zaopatrzenie mają super ale ceny raczej słabo atrakcyjne, choć bywają fajne promocje.
A chciałam Ci jeszcze napisać odnośnie szkoły rodzenia na Dyrekcyjnej. Jutro powinnam wiedzieć coś konkretnie, bo jak wcześniej dzwoniłam to pan był na urlopie i kazał po informacje dzwonić do siebie za dwa tygodnie... Więc jutro dzwonię, to napiszę Ci co i jak :)
 
Dzięki Traschka :) Zwłaszcza te falbanki przy stopkach sa bardzo chłopięce hihihi :D


Dziękuję za kciuki, choć do srody jeszcze moment ;)
jak chodzi o sklep to w sumie nie rozglądałam się tak do końca.Ciągle odkładam to w czasie jak pozałatwiamy inne sprawy, co mam nadzieję uda się do końca lutego. Chciałabym na pewno proszek Dzidziuś na poczatek, a wiem że jest w MAKRO. Koleżanka zaoferowała pożyczyć mi kartę więc się wybiorę. Poza tym moje kochanie ma dosc znaczną zniżkę w jednym ze sklepów z chemią i artykułami dla dzieci więc pewnie tam się bedziemy zaopatrywać. Byłam kiedyś w sklepie ASKOT, zaopatrzenie mają super ale ceny raczej słabo atrakcyjne, choć bywają fajne promocje.
A chciałam Ci jeszcze napisać odnośnie szkoły rodzenia na Dyrekcyjnej. Jutro powinnam wiedzieć coś konkretnie, bo jak wcześniej dzwoniłam to pan był na urlopie i kazał po informacje dzwonić do siebie za dwa tygodnie... Więc jutro dzwonię, to napiszę Ci co i jak :)

Ok super...czekam na informację z tą szkołą rodzenia :tak:
A co do Askotu to faktycznie oferta bogata ale ceny wysokie.Ja słyszałam o hurtowni Bajka podobno ceny konkurencyjne...
 
Katamisz a gdzie jest ta hurtownia? Byłaś może tam już kiedyś?

Traschka, no cóż najwyżej będzie zniewieściały od urodzenia. W końcu to teraz takie modne u mężczyzn :D
 
Ostatnia edycja:
Barmanka, z tej aukcji mam wzór Safarii i Niebieskie myszki na serku 4 el. POŚCIEL DZIECIĘCA 120x90 + WYPEłNIENIE (1429149848) - Aukcje internetowe Allegro + ochraniacz na szczebelki 9 el. 120x90 POŚCIEL DLA DZIECI_________BALBINA (1429149847) - Aukcje internetowe Allegro (głównie chodziło mi, żeby znaleźć z takim samych ochraniaczem, prosty za główką, nie taki owalny)Pościel nie jest może jakaś strasznie tragiczna, tylko trochę sztywna, no i nie tak milutka w dotyku jak niektóre bawełenki. Ale proszę wziąć poprawkę, że ta pościel była kupiona jakieś 3 lata temu, więc może jakość uległa zmianie :)
 
setana niestety nie byłam tam jeszcze.Mam w planach tam pojechać aby zorientować się jakie ceny są...wiem ,ze hurtownia sie mieści na ul.Długosza to jest w kierunku KORONY- teraz Reala :-)
 
reklama
Blusia, chyba zbytnio się nie zmieniło od tych 3 lat :eek: ja z tego linka co Ty podałaś to mam wzór 37, przy czym u mnie ta bawełna nie jest sztywna tylko strasznie się zmechaciła po kilkunastu praniach, jak założy się świeżo wypraną to po kilku dniach taka "szmata" się z tego robi....

Oj ciężko będzie kupić dobrą i tanią pościel :-( bo z tego co przeglądałam allegro to właśnie wszystko jest z tych "niefajnych" :baffled:
Ja potrzebuję tylko czegoś 2-, 3- elementowego, ochraniacz na szczebelki już posiadam.
 
Do góry