reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

trashka no to masz farta :tak: jak ja bym powierzyła innym osobom kupowanie czegokolwiek dla malucha to bym bardzo źle na tym wyszła, wiem to :no:
 
reklama
Ja też nie wyobrażam sobie aby ktoś robił zakupy dla Młodej - same słodkości - różowości by pewnie były :tak: Decyzję podejmuję sama co i kiedy bo za swoje kupuje - tylko czasem Tatę Młodego wyślę na pocztę po paczkę albo pokażę wyjątkowo fajny i przeceniony łup. Oczywiście też uważa, że za wcześniej a ja na to, że potem nie będę miała/będzie mi szkoda czasu. Ja kupuję bardziej przyszłościowo, ale mniej niż niektóre z Was - Madzioolka, Aestima ;-) - w jednym rozmiarze. Mam nadzieję na jakieś spadki - nawet jak to będzie coś co bym samemu nie kupiła, to na noc założyć można nawet i róż. Na 50 cm mam dosłownie kilka rzeczy. Koleżanka napisała, że miała po 2 -3 rzeczy, które prała ręcznie - no dla mnie to już za duży hardkor no i myślę wrzucać dziecięce pranie niecodziennie, co przy małej ilości rzeczy może być problematyczne. A przygotowanie ciuszków dla Młodej też pewnie kwiecień - muszę przede wszystkim mieszkanie do używalności doprowadzić, miejsce na rzeczone kreacje zrobić, w marcu chcę pokompletować pozostałe niezbędne rzeczy. Moja pani od prasowania również, do dziecięcych ciuszków się zdecydowanie nie nadaje, bo by je mogła zniszczyć, albo sama albo może moją Mamę poproszę.
A Ostrava jakoś mi się za specjalnie nie podobała. :-(
Mam pytanie do doświadczonych: od kiedy dziecku należy/można/powinno się zakładać majteczki ? Czy moja teza, że wtedy gdy rozstanie się z pieluchami jest trafna czy też wcześniej gdy próbuje chodzić ? Bardzo się... zniesmaczyłam widząc na Allegro używane majtki/slipki i to głównie :szok:
 
Ostatnia edycja:
jeśli chodzi o kupowanie ciuszków to ja mojej mamie ufam w 100 %, mamy taki sam gust, a mama kupuje zawsze dobre gatunkowo rzeczy. A moja przyjaciółka powiedziała mi już, ze ona mi kupi do małego co bedę chciała. Mam jej dać nawet linka czy namiar i mam jak w banku.
Są ludzie, z którymi mozna się dogadać
 
forever, czy udało Ci się zmierzyć ochraniacz 180-centymetrowy nino (wymiar zagłówka)? bardzo mi na tym zależy, bo będę mieć łóżeczko 120x60, więc jeżeli pasuje do 140x70, to niestety nie będę mogła jej kupić
 
Wiecie, ja też absolutnie nikomu nie powierzyłabym kupna rzeczy dla Marysi z bardzo prostego względu - sprawia mi to tak wielką radość że podchodzę do tego egoistycznie i chcę to zrobić sama dla własnej radochy:) Czasem tylko dostaję jakieś drobne prezenty które też mnie bardzo cieszą:)
 
Ja też nie odmówię sobie tej przyjemności żeby kupować ciuszki dla maluszka. Dla starszaka zresztą też :) Chociaż w pełni mogę zaufać mojej mamie. Mamy podobne upodobania, wie już co mi się podoba, a czego bym nie kupiła. Chyba nie było takiego zakupu dla Jaśka, który by poszedł na dno szafy.
Na razie póki co nie szaleję, mam trochę ciuszków po Jasiu, głównie body, pajacyki, śpioszki. Dlatego Madzioolka, szacunek dla Ciebie, szaleństwo na całego :)

Mój mąż mnie dziś zaskoczył ;) Mówię do niego, że Allegrowicz nie odpisuje na maile i że jak w takim tempie to będzie szło, to że prędzej wyrosnę z tych spodni niż je przyślą (dodam, że to nie są spodnie z pasem tylko z gumkami po bokach i regulacją w pasie). Na co D wziął telefon i zadzwonił, oczywiście sekretarka się włączyła. No to trochę postraszył policją i wyłudzeniem pieniędzy :szok:. Odzew był niemalże natychmiastowy, przyszedł mail, że paczka została dziś wysłana.

A jeśli chodzi o pościel z Allegro, to dla Jasia też kupowałam, w opisach widziałam, że się jeszcze pojawia ten wzór. I też jestem średnio zadowolona. Ta bawełna taka trochę sztywna, no ale korzystamy, bo szkoda wyrzucić.
 
Ostatnia edycja:
A jeśli chodzi o pościel z Allegro, to dla Jasia też kupowałam, w opisach widziałam, że się jeszcze pojawia ten wzór. I też jestem średnio zadowolona. Ta bawełna taka trochę sztywna, no ale korzystamy, bo szkoda wyrzucić.
Wstaw fotkę tej pościeli - jeśli to nie problem dla Ciebie :tak:
aaa i gratuluje buńczucznej postawy męża :-)najważniejsze że pomogło ;-):tak:
 
Mój mąż mnie dziś zaskoczył ;) Mówię do niego, że Allegrowicz nie odpisuje na maile i że jak w takim tempie to będzie szło, to że prędzej wyrosnę z tych spodni niż je przyślą (dodam, że to nie są spodnie z pasem tylko z gumkami po bokach i regulacją w pasie). Na co D wziął telefon i zadzwonił, oczywiście sekretarka się włączyła. No to trochę postraszył policją i wyłudzeniem pieniędzy :szok:. Odzew był niemalże natychmiastowy, przyszedł mail, że paczka została dziś wysłana.

Blusia wow, zazdroszczę zdecydowania twojego M. Mój by tego nigdy nie zrobił, za grzeczny jest...
 
Traschka, mój też grzeczny, spokojny, czasem ja furii dostaję a on oaza spokoju. No ale wszystko do czasu. A może miał już dość mojego narzekania ;)

Barmanka, ale chodzi Ci o wzór? Czy o cyknięcie fotki w realu? Bo jak o to drugie to raczej jutro :) Poszukam jeszcze na Allegro.
 
reklama
Do góry