reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Madzioolka wow, ale zaszalałaś! Musisz mieć niezłą szafę w domu żeby to pomieścić:)) Może zamawiaj wieksze rozmiary? Zawsze coś nowego:)
W poprzednich łupach mamy trochę większej rozmiarówki, ale T stwierdził że na razie lepiej zaopatrzyć się w takie do pół roku, a na większe będziemy polować później.
A z szafą to u nas tak sobie... tzn muszę się zebrać i zrobić porządek w szafie i jednej szafce z moimi ubraniami i posegregować w czym będę chodzić do wiosny a resztę popakować bo wiosną, koło wielkanocy mam nadzieję, będziemy się przeprowadzać więc nie ma sensu żeby letnie ubrania zabierały mi miejsce zwłaszcza że większość będę mogła założyć i tak dopiero po porodzie :) w nowym mieszkaniu mam dwie gigantyczne szafy komadora i tam już nie będzie problemu z pomieszczeniem ciuszków :-)


Zdaję sobie sprawę że ilość jest już zacna, ale co zrobić jak nie mogę się powstrzymać???? Jestem przypadkiem beznadziejnym :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzioolka dokłądnie! Jak widzę mojego M. w sklepie to nie wyobrażam sobie jak on miałby kupować rzeczy. Byleby wszystko najtańsze! Tylko wózkiem się przejął, że ma być porządny, pewnie dlatego że dla faceta to prawie jak samochód:) Wczoraj kupiłąm regał w Ikei za 169 zł a on na to - fajny... ale taki drogi??:-D:-D:-D
 
NO właśnie, kiedy bierzecie się za pranie i prasowanie? Ja już nie mogę się doczekać a wstępnie zaplanowałam tą przyjemnosć na kwiecień:)
 
ja też myslę o kwietniu. Mam nadzieję, że bedę jeszcze mieć na to siłę a nie będzie tak daleko do urodzin żeby ciuszki się znowu nie zakurzyły.
 
Madzioolka, coś mi internet dziś szwankuje i nie otwierają mi się wszystkie zdjęcia :baffled: ale na innej aukcji znalazłam pościel którą ja miałam i jestem z niej nie zadowolona (pisałam wcześniej). Po kilkunastu praniach zmechaciła się, zrobiła się taka "szmata". W sumie nie znalazłam posta by tutaj inna mamusia narzekała na tą pościel (no chyba że żadna nie miała jej ), więc może wina leży po mojej stronie - zbyt często ją prałam :eek::rofl2:
Miałam taką. Z tego co teraz zdążyłam przejrzeć strony jest to stary wzór, choć jeszcze się pojawia na aukcjach. Choć to nie jest wina wzoru ;-):no:
9e91de19.jpg



Sama mam problem z kupnem pościeli.. Nie mam pojęcia która się nie zmechaci :confused2: Mam z feretii (ale jest ona dość droga, więc jako kolejną chciałabym coś tańszego...)


Katamisz, widzisz Ty wstawiłaś linka z pościelą (wzór miodzio zielone) z którego ja nie jestem happy. Ale...No właśnie - mam kolejna pościel z Twojego linka - wzór dino - tyle tylko że zakupiłam ją kilka miesięcy temu. Na dodatek teraz Marcel śpi już w normalnym łóżku, więc nie mam szansy ją porządnie przetestować:-:)no: Kupiłam też osobno prześcieradło i jest do D - przez wielkie D! Gumka jest tak słaba że prześcieradło po nocce z synkiem w lóżeczku ześlizgiwało się z materaca :baffled: Tyle tylko że ja kupowałam od sprzedawcy z Łodzi.
A z Twojego linka jest kilka fajnych ślicznych wzorów :tak::tak:
Kocyk fajny, też o nim myślę..


Zebrra, a jak wygląda u Ciebie zapięcie pościeli?
Bo teraz tak mi do głowy przyszło że może to "wina" sprzedawcy a nie pościeli...sama już nie wiem....
Moja - dino - ma takie dziwne plastikowe ekspresiki, jakby chowane do środka.. nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. W sumie to nawet nie ekspresik tylko takie plastikowe coś jak się nieraz spotyka przy zapięciach torebek plastikowych.
 
Ja pewnie na początku maja zacznę pranie ze względu na przeprowadzkę. Wrzucić do pralki to chwila a na prasowanie chętna jest siostra mojego T :-) Nie wyrażałam ku temu sprzeciwu :-D

Barmanka w opisie pościeli jest info że zapinana jest na bezpieczny suwaczek - cokolwiek to znaczy ale to może być właśnie takie zapięcie o jakim piszesz...
Sama już nie wiem, ale chyba się skuszę, i tak będą potrzebować więcej niż jednego kompletu, żeby były na zmianą, to najwyżej ten będzie zapasowy jeśli się nie sprawdzi.
 
Ostatnia edycja:
Traschka ja uwielbiam ikeę :-)
tylko ja zawsze jeżdżę do Ostravy mam bliżej niż do katowic, lepsza droga, bo autostrada od granicy, a ceny też wychodzą mniejsze przeważnie, choć zależy od pozycji korony.
Ale i tak uwielbiam ikeę :-)

Madzioolka ja sama przyznałam mojemu M, zeby mi zablokował albo konto albo allegro :-D
 
kati mówisz, że w Ostravie taniej? Może też bym się kiedyś wybrała, bo nigdy tam nie byłam a podobno ładne miasto i warto się przespacerować. Jeśli taka pogoda sie utrzyma to muszę zaplanować jakaś wycieczkę z M.
 
reklama
mój sam nie wyszukuje, ale jak ja licytuję i ktos mnie przebija, to tak się ekscytuje i każe mi podwyższać, bo "to jego syn będzie miał tą bluzę", chociaż wcześniej jak mu pokazywałam, to tak srednio mu się podobała, hihi:)
Ale niektórymi rzeczami to się zachwyca- np. koszulą w kratę, taką męską, podobała mu się o wiele bardziej niż slodka bluza z uszkami:)
 
Do góry