reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Ciąża Po Poronieniu?

reklama
Nie umiem sie cieszyc puki co, lekarz powiedział ze co trzecia ciaze się donosi po 40:/ dwa miesiące temu ten szpital poronienie... ale teraz jestem spokojniejsza. Glowa odpuscila i ciaza za ciaza. A 3,5 roku bylo wcześniej starań. Mam kolezanki w moim wieku teraz trzy chodza w ciazy jedna z blizniakami.
 
Będzie dobrze , nie ma się co na zapas martwić , ja mam też koleżankę 40 lat i ciąża , wszystko jest ok ,i masę innych które w trym samym czasie zaszłyśmy w ciąże ,duuuużo nas będzie w tym roku ;)
 
To i tak ma juz wiecej niz jak ja sie urodziłam ;) no w styczniu tez bylam w ciazy ale w kwietniu poronilam. Teraz 6 tydz. Zobaczymy jak teraz. Za 2 tyg bedzie wszysto wiadomo. Gtatuluje coreczki :)
 
reklama
@Ijusz - myśl pozytywnie.
Ja także poroniłam (poronienie zatrzymane) na początku maja, a kilka dni temu pozytywny test i przyrost bety:)
Jestem młodsza troszkę, bo mam 33 lata i nie mam jeszcze dzieciątka... także czekam na nie z upragnieniem.
Bądź dobrej myśli!
 
Do góry